В Україні розпочалось підведення підсумків реалізації програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) протягом 2019 року « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
В Україні розпочалось підведення підсумків реалізації програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) протягом 2019 року
17-05-2020

З 12 травня ц.р. розпочалось підведення підсумків реалізації Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) в Україні у 2019 році.

Протягом двох тижнів представники 8 вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти в дистанційному режимі презентуватимуть експертам Альянсу основні досягнення зі впровадження стандартів НАТО в освітню діяльність та визначатимуть подальші пріоритетні напрями співпраці з Альянсом в галузі військової освіти.

Експерти НАТО також планують провести окреме засідання із посадовими особами, залученими до удосконалення підготовки професійного сержантського складу ЗС України в рамках програми DEEP.

Довідково: Програму НАТО “Удосконалення військової освіти” (Defence Education Enhancement Program – DEEP) розпочато у 2007 році.

Програма об’єднує професорсько-викладацький склад навчальних закладів в країнах-членах НАТО, інституцій таких як Центр досліджень з питань європейської безпеки імені Дж. Маршалла, Бюро міжнародної мовної координації, Оборонний коледж НАТО та школа НАТО в Обераммергау з їх колегами з країн-партнерів.

Метою Програми є підтримка реформування системи військової освіти відповідно до стандартів НАТО. Україна бере участь в реалізації програми з 2012 року.

З 2015 року окремим напрямом діяльності Програми є допомога Україні в удосконалені системи підготовки сержантського складу.


Додатково:

Україна-НАТО: Співробітництво в сфері науки та охорони довкілля

Науковці НУО України імені Івана Черняховського долучилися до роботи експертної групи організації з питань науки і технологій НАТО (STO NATO)

Командир місії “ORBITAL”: Система підготовки військовослужбовця в Українських військових ЗВО відповідає сучасним стандартами НАТО

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів