Офіс Генпрокурора: Розслідування розкрадання підприємств космічної галузі буде активізовано « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Офіс Генпрокурора: Розслідування розкрадання підприємств космічної галузі буде активізовано
1-05-2020

В середу, 29 квітня 2020 року, в Офісі Генерального прокурора відбулася нарада з керівництвом Державного космічного агентства, за участю народних депутатів та представників Державного бюро розслідувань. Під час зустрічі учасники обговорили стан досудового розслідування в кримінальних провадженнях, що стосуються підприємств космічної галузі.

Представники агентства наголосили на необхідності активізації розслідувань щодо трьох підприємств зі сфери їхнього управління. Зокрема, за фактом реалізації за заниженою ціною активів «Виробничого об’єднання «Київський радіозавод» при проведенні процедури банкрутства. Також щодо заводу «Арсенал», якому була завдана шкода на суму понад 1 млрд грн внаслідок виведення у приватну власність об’єктів та реалізації майна через податкову заставу. А ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» чекає виконання судового рішення щодо повернення страхових платежів, якими були застраховані українсько-бразильскі проекти запуску ракет.

«Офіс Генерального прокурора захищає закон і інтереси держави. Підприємствам космічної галузі була завдана значна шкода: встановлені факти розтрати цілих майнових комплексів, за заниженими цінами реалізовувались активи, виводились в приватну власність землі. Винні в розкраданнях стратегічних підприємств мають нарешті понести відповідальність. Ми дали доручення вивчити матеріали всіх цих кримінальних проваджень і активізувати розслідування. Там, де ще не втрачена можливість повернути майно держави – ми маємо зробити все, щоб це здійснити», - заявила Генпрокурор Ірина Венедіктова.

Офіс Генпрокурора також перевірить законність рішень про закриття окремих кримінальних проваджень, що стосуються зловживань на підприємствах сфери управління Державного космічного агенства та активізує позовну роботу і заходи представницького характеру.

Додатково:

В Україні планують створити «аналог NASA», ДніпроОДА готова співфінансувати запуск супутника

НАНУ: Результати конкурсів проектів у галузі космічних досліджень

Рахункова палата (2019): Звіт про результати аудиту ефективності управління Міністерством освіти і науки України об’єктами державної власності у сфері вищої освіти, що мають фінансові наслідки для державного бюджету

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів