Мінрегіон: Сучасні електронні інструменти у шкільній освіті як запорука успішного розвитку громад « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Мінрегіон: Сучасні електронні інструменти у шкільній освіті як запорука успішного розвитку громад
6-02-2020

У Міністерстві розвитку громад та територій України відбулося засідання круглого столу «Сучасні електронні інструменти у шкільній освіті як запорука успішного розвитку громад», у якому, зокрема, взяли участь Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Дмитро Живицький, комерційний аташе Посольства Литовської Республіки в Україні Сергіос Тихоміровас, виконавча директорка Асоціації відкритих міст Анна Шавиро, представники органів місцевого самоврядування.

Учасники круглого столу дискутували на тему входження України до європейського освітнього простору та необхідних заходів задля проведення модернізації змісту освіти в контексті її відповідності сучасним потребам.

Розвинуті країни Європи, США, Канада, Японія вже пройшли шлях реформування освіти і тепер успішно застосовують концепції індивідуальних освітніх програм, замість традиційних уроків.

Аби освіта в Україні була не просто на високому рівні, а й стала цікавою для школярів, необхідно, шукати цікаві варіанти, вивчати ефективні напрацювання, зокрема враховувати міжнародний досвід.

Перший заступник Міністра Дмитро Живицький під час дискусії зауважив: «Важливо і знаково, що цей захід відбувається саме в Мінрегіоні, адже Державна регіональна політика це якраз є злагоджена дія всіх центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування – наших партнерів, заради розвитку кожної конкретної громади. І саме освітні проєкти, зокрема, проєкт, який буде презентовано, є інноваційним та відповідає тим викликам і вимогам, які є сьогодні в Україні щодо реалізації Державної регіональної політики».

За його словами Мінрегіоном розроблена і подана на погодження зацікавленим сторонам Державна стратегія регіонального розвитку на 2021-2027 роки. І саме основною ціллю цієї Стратегії є підвищення конкурентоздатності наших громад і регіонів. І якраз якісна освіта, і розуміння того, що без забезпечення освіти сучасними технологіями, обладнанням і методичними рекомендаціями не зможемо досягти належного рівня конкурентоздатності. І наші випускники шкіл, на жаль, не зможуть бути конкурентоздатними під час вступу в кращі світові вузи. А також наш основний ресурс – це люди, на жаль, не зможуть конкурувати з представниками інших країн.

«Тому ми зацікавлені і всіляко підтримуємо реалізацію проєкту «Моя школа: інвестиції в освіту». Тісно співпрацюємо з усіма Асоціаціями місцевого самоврядування та готові підтримувати в майбутньому всі позитивні проєкти, які спрямовані на місцевий і регіональний розвиток», – сказав Живицький.

Він подякував литовській стороні за підтримку і вклад у розвиток України та запевнив у відкритості та подальшій співпраці.

У свою чергу комерційний аташе Посольства Литовської Республіки в Україні Сергіос Тихоміровас сказав, що вони підтримують Уряд України по впровадженню діджиталізації у різних сферах життя. Готові обмінятись досвідом та допомогти у реалізації проєкту «Моя школа: інвестиції в освіту». «Це проєкт про зручність батьків, вчителів, працівників сфери освіти. Досить просто ввести дані в комп’ютер, не потрібно ніякої додаткової паперової роботи», — зазначив Сергіос Тихоміровас.

Під час заходу був презентований проєкт «Моя школа: інвестиції в освіту». Також обговорили такі питання: «Сучасна школа – з «цифрою» чи без», «Автоматизація освітніх процесів: як покращується якість освіти у громадах», «Електронний щоденник: досвід впровадження та використання», «Перспективи впровадження сучасних електронних інструментів в українській освіті».


Додатково:

UNESCO: Существует настоятельная необходимость переосмыслить системы оценивания знаний и увеличить поддержку образования

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів