КПІ ім. Ігоря Сікорського: Підсумки та переможці олімпіади «KPI-OPEN 2019» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
КПІ ім. Ігоря Сікорського: Підсумки та переможці олімпіади «KPI-OPEN 2019»
6-07-2019

5 липня у залі Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Чотирнадцятої міжнародної студентської олімпіади з програмування імені С. О. Лебедєва та В. М. Глушкова «KPI-OPEN 2019» та її закриття.

Не всі команди, які вийшли на старт цього турніру, змогли успішно досягти фінішу і, тим більше, впоратися з усіма його завданнями. Понад те, кілька команд взагалі не розв’язали жодної задачі. Але незалежно від результату для кожної він став важливим етапом наближення до висот майбутньої професії. Тим більше, що для багатьох учасників цьогорічна олімпіада була першою. Отож, кожному, хто вийшов на старт, участь в олімпіаді подарувала новий досвід, а багатьом – і нових друзів.

Регламент олімпіади передбачає визначення одного абсолютного переможця, присудження двох других місць і трьох третіх. При цьому в межах другого та третього місць команди розташовуються відповідно до підсумкового рейтингу.

Отже, згідно з рішенням журі переможцями стали такі команди:

Перше місце здобула команда Moscow IPT tmp1 (Московський фізико-технічний інститут, Російська Федерація). Переможці отримали головний приз цього турніру – кришталеву вежу КПІ, а кожен з них – ще й дипломи олімпіади, книги з історії Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського та колекційні срібні монети Ощадбанку – «Підкова» від спонсорів.

Друге місце – у команд LNU Jackals (Львіський національний університет ім. Івана Франка) та KhNURE_NRG (Харківський національний університет радіоелектроніки). Окрім дипломів члени команд були нагороджені книгами з історії Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського й призами від спонсорів – павербанками та колекційними срібними монетами Ощадбанку «День ощадності».

Третє місце посіли команди LNU XXL (Львіський національний університет ім. Івана Франка); UAIC - VYE (Ясський університет імені Александра Іоана Кузи (Alexandru Ioan Cuza University of Iasi), Румунія) та KhNU_Surgeons (Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна). Їм також було вручено дипломи та книги з історії Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського. а також USB-Flash-накопичувачі та ювілейні пам’ятні медалі до 120-річчя заснування КПІ від спонсорів.
Додатково:

На базі КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрито Центр Індустрії 4.0

Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу

Представники КПІ ім. Ігоря Сікорського та інноваційних структур з США і Китаю обговорили питання створення на базі вишу спільних лабораторій

Наносупутник, створений командою з КПІ, вийшов на власну навколоземну орбіту та встановив зв’язок з розробниками

: анонси :
: акценти :
UNESCO: Существует настоятельная необходимость переосмыслить системы оценивания знаний и увеличить поддержку образования
МОН: Ррозподіл державних коштів між закладами вищої освіти у 2020 році
Першому українському наносупутнику PolyITAN-1 створеному в КПІ виповнилося п’ять з половиною років
НАПН України: Списки обраних дійсних членів (академіків), членів-кореспондентів та іноземних членів НАПН України
На базі ЦНДІ ОВТ ЗС України відбулось нагородження переможців Всеармійського конкурсу “Кращий винахід року 2019”
THE World University Rankings by subject 2020: Предметні рейтинги "Бізнес та економіка", "Освіта", "Право", "Соціальні науки"
World University Rankings 2020: Рейтинг кращих університетів світу 2020
Опубликован Academic Ranking of World Universities 2019 (ARWU)
Інформацію про 10 кращих ЗВО в рейтингу «Топ-200 Україна 2019» представлено на сайті IREG Observatory
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів