Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва нагадала Супрун про кримінальну відповідальність за невиконання судових рішень « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва нагадала Супрун про кримінальну відповідальність за невиконання судових рішень
24-12-2018

24 грудня 2018 року Уляною Супрун у мережі Facebook поширено допис, у якому не лише було висловлено незгоду з одним із прийнятих судом рішень, але й публічно звинувачено суддю, який його прийняв, та власне, весь колектив Окружного адміністративного суду міста Києва у здійсненні «суддівського свавілля».

Подібні спроби дискредитувати судову гілку влади, на жаль, не поодинокі. Однак завжди дивує, з якою завзятістю представники виконавчої влади порушують не лише вимоги вітчизняного законодавства щодо невтручання у хід судового розгляду, поваги до незалежності суду, але й положення міжнародного права, відповідно до яких, коментуючи рішення суддів, виконавча та законодавча влада мають уникати критики, яка може підірвати незалежність судової влади або довіру суспільства до неї.

Що ж до самої справи, бурхливу реакцію на розгляд якої ми можемо спостерігати від пані Супрун, необхідно зазначити наступне. Судом вже двічі в її межах приймались ухвали про забезпечення позову, спрямовані виключно на збереження наявного на момент подачі позовної заяви стану речей, його фіксацію до вирішення адміністративної справи по суті. Вказані рішення суду були визнані законними в апеляційному порядку.

Разом з тим, піддаючи сумніву авторитет судової влади та ігноруючи законодавчовстановлену обов’язковість виконання судових рішень, МОЗ протиправно ігноруються вказані ухвали суду, що, зокрема, і стало підставою для прийняття нової ухвали про забезпечення позову.

Крім того, за час розгляду справи, судом встановлена відсутність у в.о. Міністра охорони здоров’я права на свій розсуд, без визначених законом підстав, призначати в.о. ректора закладу освіти, наділяючи його необмеженими повноваженнями.

Окружний адміністративний суд міста Києва діє виключно в межах та на виконання повноважень, встановлених для нього законом та Конституцією України, а тому не вбачає можливим та необхідним також брати приклад з в.о. Міністра та збирати на сумнівних Інтернет-ресурсах досить поширені плітки й інші домисли, а можливо і факти, які компрометували б особу пані Супрун та діяльність МОЗ під її керівництвом.

Вкотре нагадуємо, що в разі незгоди з рішенням адміністративного суду, особа, навіть якщо вона є високопосадовцем поважного в країні органу, має відкрити КАС України і напевно «здивуватись» від наданого їй права його оскаржити в апеляційному порядку, після чого негайно ним скористатись. Натомість Супрун витрачає години оплаченого платниками податків часу на пости сумнівної якості у соціальних мережах.

Для довідки звертаємо увагу МОЗ на те, що невиконання ухвали про забезпечення позову є підставою не тільки для накладення на особу штрафу в сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, як це визначено КАС України, але й для притягнення до кримінальної відповідальності, яка передбачає, також, позбавлення волі.


Водночас варто перепросити у Київського окружного адміністративного суду за те, що вітчизняні топ-чиновники, через власну необізнаність або ж через неможливість підібрати освічену команду помічників, не в змозі вивчити назву судової установи, в якій слухається справа за їх участі.

P.S: Прес-служба суду зверне увагу судді на необхідність надання оцінки посту Уляни Супрун з метою можливого реагування, а саме звернення до Вищої ради правосуддя та Генеральної прокуратури України у порядку, визначеному законом.Додатково:

Катерина Амосова: "Суд зупинив дію нікчемного наказу в.о. міністра Супрун про моє повторне звільнення..."

: анонси :
: акценти :
Незалежне оцінювання університетів: академічний рейтинг "Топ-200 Україна 2020"
Інформацію про 10 кращих ЗВО в рейтингу «Топ-200 Україна 2020» представлено на сайті IREG Observatory
"Наука та метрика": До уваги вченої спільноти! Новий проєкт Порядку присудження наукових ступенів
Кабінет Міністрів опублікував постанову щодо продовження адаптивного карантину до 31 липня
МОН: Мінімальна вартість контрактного навчання 2020
ДНТБ: Статистика використання працівниками українських ЗВО доступу до Scopus, Web of Science та SpringerLink
Президент: Про вдосконалення вищої освіти в Україні
Український державний центр міжнародної освіти: У 2019 році в Україні навчалося 80470 іноземних студентів
World Universities Web Ranking 2020 (January edition) - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів