«Sikorsky Challenge 2018»: У фіналі конкурсу, переможцями визнано 33 проекти « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
«Sikorsky Challenge 2018»: У фіналі конкурсу, переможцями визнано 33 проекти
22-10-2018

19 жовтня у Центрі культури і мистецтв Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулася урочиста церемонія закриття фестивалю «Sikorsky Challenge 2018». Голови журі конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge» та конкурсу «POLYTECO Україна 2018-2019» оголосили переможців і разом з представниками інвесторів вручили нагороди та подарунки авторам кращих проектів.

За сім років проведення фестивалю вже склалася певна традиція проведення таких нагороджень: спочатку на сцену Центру культури і мистецтв виходять переможці конкурсу стартапів, який дав свою назву усьому фестивалю, потім – наймолодші учасники, які перемогли в конкурсі для школярів – цього року це конкурс «POLYTECO Україна 2018-2019». Разом з ними, окрім членів журі, виходять представники фондів і компаній, які вирішили підтримати найкращі з їхньої точки зору проекти та їхніх авторів.

Отож і тепер першими на сцену вийшли організатори та члени Міжнародного експертного журі конкурсу стартапів. Цього року на цей конкурс надійшло 155 стартап проектів. 55 з них змагались у фіналі. Переможцями визнано 33 проекти, автори яких підписали меморандуми з потенційними інвесторами або були відзначені Міжнародним експертним журі чи партнерами інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge».

Міжнародне експертне журі конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge» відзначило такі проекти в таких номінаціях:

Краща ідея проекту

• NanoInk for 2D and 3D. Друк наночорнилами.

Краще рішення проблем потенційних клієнтів

• AZIOT
• Можливості підвищення продуктивності тепличного господарства за рахунок торсійної дарсонвалізації.

Краще технологічне рішення

• Балансувальна платформа із зворотнім біологічним зв'язком для реабілітації на етапі протезування
• Виявлення шаблонів дихання людини за допомогою глибоких згорткових нейронних мереж (CNN).

Краща бізнес-модель

• Eco-profit.

Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна" відзначив такі проекти:

• Shot Analyzer
• Z-Scooter (електротранспорт)
• Автомобіль: безпека для дитини
• Автономний робот-помічник з голосовим керуванням
• Вдосконалення конструкції сонячної батареї для підвищення її ККД
• Переробка пластикових відходів за допомогою сонячної енергії
• Переробка шліфувальних шламів
• Система аварійної герметизації
• Термостійка фарба
• Утилізація шин кріоакустичним методом.

Компанія «Golden Egg Technology» відзначила такі проекти:

• Eco-profit
• UATAG (Unique Authentication Tag) - технологія захисту від підробок
• Балансувальна платформа із зворотнім біологічним зв'язком для реабілітації на етапі протезування
• Відновлення родючості ґрунтів за рахунок альголізації синьозеленими азотфіксуючими водоростями
• Вуглецевоволокнистий наноструктурний активований сорбційно-аплікаційний матеріал медичного та технічного призначення
• Можливості підвищення продуктивності тепличного господарства за рахунок торсійної дарсонвалізації
• Проект "Антистрес"
• Склобазальтопластикова тара для пакування, зберігання транспортування боєприпасів
• Технологія виробляння засклованих пелет з підвищеною калорійністю та міцністю, стійких під час зберігання та перевезення
• Універсальний екологічно чистий утилізаційний комплекс.

Фонд науково-технічного розвитку України ім. академіка В.Міхалевича відзначив такі проекти:

• FLAZ. Технологія екстракції корисних матеріалів з відходів
• NanoInk for 2D and 3D. Друк наночорнилами
• Shot Analyzer
• Відновлення родючості ґрунтів за рахунок альголізації синьозеленими азотфіксуючими водоростями
• Можливості підвищення продуктивності тепличного господарства за рахунок торсійної дарсонвалізації
• Структуроскоп EG
• Зубна паста з активними наночастинками «Чарівниця».

Компанія "Хуавей Україна" відзначила такі проекти:

• DIP
• iNet for Pet. Інтернет для хатніх улюбленців
• RoadSSL. Впровадження розумного вуличного освітлення
• Автономний робот-помічник з голосовим керуванням
• Віртуальний клас. Онлайн-платформа для проведення дистанційних занять
• Система аварійної герметизації
• Сонячний комп'ютер.

Компанія «Технології високих енергій» відзначила такі проекти:

• Утилізація шин кріоакустичним методом
• Швидкісне компактування твердих сплавів.

Патентне бюро «Бенатов та Партнери» відзначило проект «Універсальний екологічно чистий утилізаційний комплекс».

Компанія "ПРОГРЕСТЕХ-Україна" відзначила проект «Система дуальної підготовки авіаційних інженерів для України».

Церемонія нагородження переможців конкурсу «POLYTECO Україна 2018-2019», який є національним етапом міжнародного конкурсу «Intel-ISEF» (його фінал проходитиме наступного року в США), як і завжди була особливо урочистою.

Отже, переможці конкурсу «POLYTECO Україна 2018-2019»:

За категорією «Інформаційні технології»:

1. Друге місце - Максим Ковальчук ( Маріупольський міський технологічний ліцей, Донецька область). Лего-SIM800L. Нестандартне використання GSМ-зв'язку.
2. Друге місце – Ігор Човпан Сергійович, Данило Савченко (Харківський Навчально-Виховний Комплекс №45 «Академічна гімназія»). ЦІЮ - новий прилад для безпечного розблокування комп'ютера з додатковими функціями.
3. Друге місце – Дмитро Лопушанський (Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням німецької мови). Мультифункціональний пристрій для незрячих.
4. Третє місце – Давид Вінярський (Ліцей «Голосіївський» №241 м. Києва). Веб-сайт для онлайн-волонтерства.
5. Третє місце – Сергій Тімофєєв (Технічний ліцей м. Києва). Месенджер zarums.
6. Третє місце – Артем Агванян (Маріупольський технічний ліцей, Донецька область). Швидконспект.
7. Третє місце – Назарій Сингаївський (Технічний ліцей м. Києва). Інформаційна система запобігання лісових пожеж.
8. Третє місце – Назар Поночевний (Спеціалізована школа №52 з поглибленим вивченням ІТ-технологій м.Києва). ЕхрІогеУоurМіnd. Програмне забезпечення для гармонійного поєднання відео та музики.
9. Четверте місце – Нікіта Сазонов (ліцей "Голосіївський" №241 м. Києва). Мобільний додаток "Куіv Меtrо GuideBоок"..
10. Четверте місце – Дмитро Палагін (Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ). Інтернет-сервіс з використанням колективного інтелекту людей для прогнозування відповідей в задачах без відомих розв'язків..
11. Четверте місце – Іван Скачков (Красноармійський міський ліцей «Надія», Донецька область). Тренажер шашкових комбінацій.
12. Четверте місце – Юрій Сопронюк (Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної державної адміністрації). Web-додаток СubeАrt.
13. Четверте місце – Сергій Лисін (Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»).
Автономний робот-помічник із голосовим керуванням,
14. Четверте місце – Михайло Фурсін, Олександр Луньов (Комунальний заклад освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради).
Контраварійна стабілізація руху електроавтомобіля,

За категорією «Інженерія» :

1. Перше місце – Ольга Крива (Комунальний заклад «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді»). Life Line Саrdiо Програмно-апаратний діагностично-лікувальний комплекс попередження та лікування порушень серцевого ритму,
2. Перше місце – Євген Чернозуб (Херсонський Фізико-Технічний Ліцей при ХНТУ та ДНУ). Біомеханічний маніпулятор,
3. Друге місце – Анастасія Малетич, Ігор Чабанюк (Галицька гімназія Галицької районної ради). Тонкі й надтонкі електроди - один з способів вирішення проблеми циклу заряд-розряд в акумуляторах.
4. Друге місце – Дарія Руда (Новопразький навчально-виховний комплекс). Використання екологічно чистих матеріалів для виробництва предметів гігієни.
5. Друге місце – Максим Гончаренко (Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат - школа мистецтв) м. Олександрії). Енергошайба.
6. Третє місце – Павло Поночовний (Славутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради). Дослідження властивостей станів псевдозрідженого шару сипучих (зернистих) матеріалів..
7. Третє місце – Вікторія Савченко (НВК «Школа комп'ютерних технологій - Львівський технологічний ліцей»). Вода як метаматеріал, та способи захисту від її руйнівної дії.
8. Третє місце – Євгенія Олещенко (Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва). Сонячний генератор на воді,
9. Третє місце – Єлизавета Столярчук (Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва). Переробка пластикових відходів за допомогою сонячної енергії,
10. Четверте місце – Дмитро Паєвський (Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 у складі: "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей" ім. Героя України М. Дзявульського Хмельницької області). Визначення власних частот коливань твердих тіл методом акустичного резонансу.
11. Четверте місце – Софія Санжаровська, Олексій Засєдка (Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київська Мала академія наук). _ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ТРАВМАТИЗМУ СЕРЕД ПІДЛІТКІВ.
12. Четверте місце – Єгор Борисенко (Криворізький природничо-науковий ліцей). Рекуперація енергії у процесах з інтенсивним теплообміном..
13. Четверте місце – Тимур Гордієнко, Артем Могильний, Микита Ракушин (Спеціалізована школа №304 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій). Автоматичний комплекс акумуляції звалищного газу.
14. Четверте місце – Назар Савченко (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків Покровського району» Криворізької міської ради). Розробка та виготовлення моделі мобільного вітрогенератора.

За категорією «Фізика і астрономія»:

1. Перше місце – Марина Бунда (Славутський ліцей ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради). Саморобна дифузійна камера для досліджень треків заряджених частинок у лабораторному практикумі шкільного курсу з фізики.
2. Друге місце – Давід Окс (Одеський обласний комунальний заклад «Рішельєвський ліцей»). Резонанси у системах екзопланет: математична випадковість чи фізична закономірність?..
3. Друге місце – Аліса Степанова (Одеська спеціалізована школа № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області). Дослідження спалахів рекурентних Нових зір за архівними даними.
4. Друге місце – Єгор Швачко (Ліцей №142 м. Києва). Дослідження руху та коливань капель води під час ефекту Лейденфросту|.
5. Третє місце – Марія Антонова (Чернігівський ліцей № 32). Програмний засіб для дослідження та моделювання оптичних явищ.
6. Третє місце – Аліна Василишина, Дарія Щука (Шепетівський навчально-виховний комплекс №3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою»).. Дослідження ефекту Герца-Квінке.
7. Третє місце – Аріна Корзун, Тетяна Мельник (Житомирський міський центр науково технічної творчості учнівської молоді). Дослідження світлодіодних ламп за різними параметрами.
8. Третє місце – Олександр Хрокало (Комунальний заклад "Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді" Роменської міської ради Сумської області, Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ № 11). Створення прототипу пристрою «Безпечна лабораторія віварію».
9. Четверте місце – Олександр Данилевич (Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»). Метод вимірювання максимального натягу тросу за допомогою лазерного променя.
10. Четверте місце – Роман Косенко (Центр науково - технічної творчості учнівської молоді управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації). Одержання чутливого елемента для датчика Холла на основі опроміненого електронами монокристала кремнію.
11. Четверте місце – Єлизавета Опря (Одеський обласний комунальний заклад «Рішельєвський ліцей»). Фізичні характеристики потенційно небезпечних астероїдів 1999 УК14 та 2014 УС15.
12. Четверте місце - Даяна Погуляйло (Криворізький природничо-науковий ліцей). Дослідження гідродинамічних процесів в сталерозливному ковші.
13. Четверте місце – Олексій Габідулін (Київське територіальне відділення МАН України). Дослідження особливостей поведінки ньютоновських і неньютоновських рідин під час застосування їх у техніці,

За категорією «Енергетика»:

1. Друге місце – Артем Артеменко, Дмитро Благий (Кіровоградський облкомплекс (гімназія-інтернат - школа мистецтв) м. Олександрія). Вібрація як джерело індукційного струму.
2. Друге місце – Артем Копил (Загальноосвітня спеціалізована школа І-Ш ступенів фізико-математичного профілю №12). Безгвинтовий вітроенергетичний пристрій.
3. Друге місце – Максим Ліщинський (Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів Чернівецької міської ради). Проектування дешевого та компактного сонячного концентратора.
4. Третє місце – Артем Денисюк (Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»). Встановлення альтернативних джерел енергії як спосіб зменшення енерговитрат в метро.
5. Третє місце – Поліна Пішова (Волинська обласна Мала академія наук). Монокристали (Л§8Ь) 1-х РЬ х 8е 2 як матеріали, перспективні для створення термоелектроперетворювачів.
6. Третє місце – Катерина Федоришина (Скала-Подільський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»). Мініелектростанція для роботи на малих річках та струмках.
7. Четверте місце – Артем Кудрявеньков (Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат - школа-мистецтв) м. Олександрія). Розумне водопостачання 2.0.
8. Четверте місце – Єлизавета Лазарова (Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва). Вдосконалення конструкцій сонячної батареї з метою підвищення її ККД.
9. Четверте місце – Ілія Рябко (Комунальний заклад освіти «навчально-виховний комплекс № 144 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Дніпровської міської ради). Енергія відчинених дверей.
10. Четверте місце – Андрій Сандул (Кіровоградський навчально -виховний комплекс (гімназія - інтернат - школа мистецтв) м. Олександрії). Використання вітротурбін в зоні розрядження автомобіля.

За категорією «Математика»:

1. Перше місце – Діана Оніщенко (Бахмацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Бахмацької районної ради Чернігівської області). Алгоритми розв'язування систем лінійних рівнянь та кватерніонний аналіз.
2. Друге місце - Дар'я Басюк (Гімназія № 283, Київська Мала академія наук). Дружні % - правильні многокутники.
3. Друге місце - Дарія Тищенко (Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 імені О.Бутка). Уведення параметру при розв'язуванні рівнянь вищих степенів.
4. Третє місце - Анастасія Венчковська.

За категорією «Хімія»:

1. Перше місце – Дмитро Солом'янюк (НВК «Школа комп'ютерних технологій - Львівський Технологічний ліцей»). Модифікування відходів поліетилентерефталату діетиленгліколем для капсулювання мінеральних добрив.
2. Друге місце – Надія Сідельник (Комунальний заклад ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді»). Еологічно безпечний спосіб синтезу анельованих [1,2,3] триазоло [1,5-а] піримідинів.
3. Третє місце – Микита Сорокін (Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро»). Електрохімічна поведінка сплавів для негативного струмовідводу свинцевого акумулятора.






Додатково:

«Sikorsky Challenge 2017»: У фіналі конкурсу, переможцями визнано 45 проектів

КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО: Імена переможців першого Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів «Future of Ukraine‘2018»

: анонси :
: акценти :
Суд заборонив МОЗ будь-які дії з оголошення, організації і проведення конкурсу по обранню ректора НМУ ім. О.О. Богомольця
Ректор Донецького національного медичного університету заявив про рейдерське захоплення вишу і про замах на його життя
QS University Rankings EECA 2019: В рейтингу поточного року представлено 18 українських ЗВО
Промислова власність у цифрах за 9 місяців 2018 року: ЗВО з найвищою винахідницькою активністю
КМУ: Про реорганізацію Запорізької державної інженерної академії
«Sikorsky Challenge 2018»: У фіналі конкурсу, переможцями визнано 33 проекти
Зарегистрирован законопроект о внесении изменений в ЗУ «О высшем образовании» усиливающий автономию университетов
Автономія ВНЗ 2018: Стан справ у НМУ ім.Богомольця станом на 11.10.2018
Питання діяльності НМУ ім. О.О. Богомольця та юридичні аспекти кадрових та інших рішень
Інформацію про 10 кращих ВНЗ в рейтингу «Топ-200 Україна 2018» представлено на сайті IREG Observatory
Імена новообраних у 2018 році академіків НАН України
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів