Мінекономрозвитку: В Україні стартує перша секторальна освітня програма для експортерів Creative Export Ukraine « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Мінекономрозвитку: В Україні стартує перша секторальна освітня програма для експортерів Creative Export Ukraine
4-09-2018

Цієї осені Офіс з просування експорту та Інститут маркетингу Естонії запустять першу секторальну освітню програму для підприємців та експортерів CREATIVE EXPORT UKRAINE.

Сreative Export Ukraine - це спеціалізована освітня програма для українських підприємців та експортерів-представників креативних індустрій, яка допоможе створити міцний національний та міжнародний бренд для власного дизайн-продукту, закріпити позиції на внутрішньому ринку та вивести продукцію на експорт.

“Освіта для бізнесу, а особливо для компаній, котрі експортують, чи планують свою експортну діяльність, є одним з пріоритетів Експортної стратегії України. Тому, спільно з міжнародними партнерами, Мінекономрозвитку та Офіс з просування експорту запустили безкоштовну освітню платформу. Адже для зростання українського експорту та нашої економіки важливий успіх кожного експортера на іноземних ринках”
, - прокоментувала старт першої секторальної освітньої програми для експортерів заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська.

Мар’яна Каганяк, керівник Офісу з просування експорту зазначаила: “Разом з нашими партнерами з Інститутом маркетингу Естонії нам вдалося створити унікальну для України програму, яка враховує потреби українських компаній, особливості українського законодавства та умови внутрішнього та зовнішніх ринків, що дозволяє учасникам компетентно, свідомо та професійно реалізовувати набуті знання під час ведення експортної діяльності. ”

На учасників чекає 10 місяців навчання на одному з двох рівнів: START чи PRO у форматі онлайн та офлайн семінарів з провідними міжнародними експертами, з розглядом кейсів компаній-учасниць. По завершенню курсу, учасники рівня PRO матимуть можливість безкоштовно взяти участь та представити власний продукт на колективному стенді XIV Tallinn Design Festival, який об’єднає ключових гравців креативного сектору Прибалтики та Європи.

Creative Export Ukraine: START – це освітній курс для українських креативних підприємців, які мають намір експортувати і хочуть створити успішний та впізнаваний бренд. Курс дає комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність креативного підприємства, як почати експортувати на зовнішні ринки, як підготувати свій дизайн-продукт та як оцінити можливі ризики під час експорту. Орієнтація на міжнародні практики, європейський досвід, практичні кейси та унікальна експертиза від провідних експертів в області експортної діяльності креативних підприємств – ключові елементи освітнього курсу, розрахованого на початківців.

Creative Export Ukraine: PRO – це інтенсивний навчальний курс для досвідчених експортерів – менеджерів з експорту та власників креативного бізнесу, який спрямовано на створення потужного міжнародного бренду. Курс спрямовано на створення потужного міжнародного бренду, формування бази знань та навичок для вибору та аналізу ринку, розробку стратегічного експортного плану підприємства. Програма дозволяє отримати необхідний обсяг знань та досвід у веденні експортної діяльності, підкріплений реальними кейсами, домашніми завданнями, практикою та індивідуальними заняттями з експертами.

До реєстрації у програмі запрошуються креативні підприємці, майстри, менеджери творчого бізнесу у таких напрямках: меблі, предмети інтер’єру та побуту, освітлення, посуд, одяг та взуття, прикраси, аксесуари, сумки, гаманці, іграшки, ремесла, архітектура, вироби ручної роботи. А також управлінцям креативного бізнесу, які безпосередньо залучені в розробку стратегії зовнішньоекономічної діяльності підприємства.

Заявки на участь у курсі приймаються до 23.59 за київським часом 7 жовтня 2018 року.

Більше інформації та реєстрація за посиланням epo.org.ua/education


Додатково:

НІСД: «Роль підприємництва при впровадженні інновацій для розвитку регіонів України»

У вишах стартує ініціатива зі створення підприємницьких клубів – новий спільний проект МОН та YEP

Павло Штутман: "Сьогодні розміщення держзамовлення базується не на реальних потребах економіки та роботодавців"

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів