Експерти розповіли, які вимоги у роботодавців до студентів « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Експерти розповіли, які вимоги у роботодавців до студентів
18-06-2018

Літо - це не тільки період для відпочинку, відпустки і подорожей.Саме в цю пору багато студентів, які залишають свої навчальні заклади на канікули, шукають різні підробітки. На щастя, вакансій тут більш, ніж достатньо. Одним з найбільш високооплачуваних пропозицій стала вакансія бармена, де можна заробити до 15 тис. грн на місяць.

Трохи менше отримують помічники адміністратора - 8 500 грн, касири в маркетах, вантажники і оператори на атракціонах, офіціанти - 8 тис. грн, а продавцям в середньому пропонують зарплату в 7 тис. грн.

"Средняя зарплата – величина расплывчатая, встречаются предложения и по 5 тыс., и по 15 тыс. Зависит от квалификации, месторасположения работодателя и вида занятости. За стажировку или работу вожатым на смене заплатят меньше. Если вакансия англоязычная, есть шанс заработать больше. Как ни странно, производственники по зарплатам не уступают банкам, табачникам, медиа-структурам, так что жалеть о выборе политеха не приходится.

Поэтому, если студент адекватный и ответственный, от работодателей не бегает, все оговоренное выполняет, он может и денег заработать, и в кадровый резерв попасть – как получится", – поясняет Татьяна Пашкина, HR-эксперт портала rabota.ua

Крім вакансій на повну зайнятість є пропозиції і погодинної роботи. Наприклад, працюючи вантажником можна отримувати близько 550 грн на годину, помічником офіціанта - 350 грн/год, Стикерувальником - 310 грн/год, а пакувальником - 200 грн/год. У пропозиціях зі збору ягід зарплата на порядок менше - 60 грн/год, а няням в середньому пропонують по 45 грн/год.

Причому, особливих вимог до студентів немає, головне - мати бажання працювати і відповідально підходити до своїх обов'язків. Досвід на такі вакансії практично не потрібен, але його наявність буде додатковим бонусом.

"Коммуникабельность, активность, ответственность, возраст от 18 лет – основные требования работодателей к молодым специалистам. Остальное – зависит от вида деятельности. При этом, чаще всего опыт желателен, но не обязателен", – поясняют аналитики.

: анонси :
: акценти :
Міністерство юстиції: В Україні прийнято перше рішення у справі про булінг
Промислова власність у цифрах за 2018 рік: ЗВО з найвищою винахідницькою активністю
Отчет Class Central: "МООС В ЦИФРАХ: 2018 ГОД"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Опубліковано новий рейтинг Webometrics (January 2019 Edition 2019.1.0)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЗВО України в міжнародних асоціаціях університетів у 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Олександр Співаковський: Прийняття законопроекту № 8385 змінить існуючу архаїчну командно-адміністративну модель управління університетами
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
"Ваше здоров'я": Центр тестування МОЗ завдав державі збитків на мільйони гривень
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів