Естонські експерти допоможуть українським освітянам покращити інклюзивну освіту « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Естонські експерти допоможуть українським освітянам покращити інклюзивну освіту
3-02-2018

Естонські експерти з інклюзивного навчання поділяться своїм досвідом з українськими освітянами – відповідний семінар вони проведуть в Києві у березні.Про це домовилися під час робочої поїздки до Естонії представники делегації МОН України з керівництвом центру освітньої компетенції «Innove».

Фахівці Міністерства також ознайомилися з роботою цього центру. У ньому, зокрема, розробляють методики навчання дітей дошкільного віку, школярів і студентів у закладах освіти та проводять аналітичну роботу для визначення стратегічних напрямів розвитку освітньої галузі в Естонії. Важливим напрямом роботи «Innove» є питання соціалізації та професійної реабілітації осіб з особливими освітніми потребами.

Візит української делегації пройшов у межах естонсько-українського проекту «Підтримка впровадження принципів інклюзивної освіти концепції «Нова українська школа». Окрім візиту до центру «Innove», представники МОН відвідали низку інших організацій та шкіл, робота яких пов’язана з впровадженням інклюзивної освіти.

Приміром, вони дізналися про роботу Північно-естонського центру «Rajaleidja», що консультує з питань навчання дітей з особливими освітніми потребами, а також щодо вибору професії.

Ознайомитися зі спеціальною освітою в Естонії допоміг навчальний заклад для дітей з розладами аутичного спектра Tallinn Konstantin Pätsi Vabaõhukool. Представники МОН відвідали класно-урочні та позакласні заняття, дізналися про новітні методиками викладання, які впроваджуються естонськими освітянами.

Наприкінці робочої поїздки для української делегації провели різні лекції, а також презентували новий метод «Хамет» для визначення професійного потенціалу та напряму навчання осіб з інвалідністю.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів