УКУ: Студенти програми Data Science перемогли у міжнародному змаганні 2017 Queen’s International Innovation Challenge « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
УКУ: Студенти програми Data Science перемогли у міжнародному змаганні 2017 Queen’s International Innovation Challenge
2-12-2017

Команда студентів магістерської програми з наук про дані (MS in Computer Science with specialization in Data Science) Українського католицького університету перемогла у фіналі міжнародного конкурсу 2017 Queen‘s International Innovation Challenge, що відбувся 24 листопада в Торонто. Переможці отримали нагоду представити свій проект на міжнародній арені та грошову винагороду сумою $20,000.

У фіналі змагання взяли участь 111 команд з 9 країн: Австралія, Англія, Бразилія, Індія, Канада, Португалія, США, Угорщина та Україна. Команда магістрантів УКУ «Seat & Eat» розробила проект «Crop Saver: застосування штучного інтелекту для визначення хвороб рослин» («Crop Saver: AI for Plant Disease Recognition»). Завдяки проекту наших студентів можна виявити захворювання посівів на ранніх стадіях.

У складі команди «Seat & Eat» – студенти Орест Купин, Олег Підгірняк, Маркіян Костів та Борис Ольшанецький.

Про проект

Українська команда досліджувала проблему втрати їжі через уражені хворобами рослини. Завдяки платформі, яку розробили «Seat & Eat», фермери матимуть змогу отримувати інформацію про стан поля, бачити зони ураження культур, дані стану ґрунтів та навіть рекомендації щодо оптимальних заходів для збільшення урожаю.

Орест Купин, магістрант програми з наук про дані (MS in Computer Science with specialization in Data Science) УКУ, зазначає, що команда розробила платформу, яка збирає, аналізує та візуалізує дані з сільськогосподарських дронів. Над першим прототипом цієї платформи та презентацією працювали майже місяць.

«Ми моделювали таку ситуацію: ви сидите у зручному кріслі та керуєте своїми полями за допомогою планшету. Дрон облітає поле, розпізнає, що частина рослин уражена, та надсилає дані на планшет. Ви одразу бачите рекомендації як вирішити цю проблему, можете змоделювати прогнозовані наслідки поширення хвороби та втрати. Обираєте оптимальний час та дату оприскування ураженої частини фунгіцидами (система це пропонує також на основі даних про вологість, погоду тощо) та «відправляєте» дрон на оприскування. Така система допоможе фермерам зберегти урожай, зменшити втрати та зекономити час», – ділиться деталями Орест.

Роботу із проектом українські студенти почали під час курсу «Вступ до науки про дані» («Introduction to Data Science»), що є одним із курсів магістерської програми з наук про дані (MS in Computer Science with specialization in Data Science) УКУ. Курс викладає Олександр Романко, професор УКУ та Університету Торонто, старший науковий аналітик IBM.

Олександр Романко, професор УКУ та Університету Торонто, старший науковий аналітик IBM: «Під час свого курсу я допомагаю магістрантам та показую можливості сфери і мене як викладача тішить, що команда «Seat & Eat» скористалась цим. Їх проект є вдалим, адже він практичний та використовує багато алгоритмів аналізу даних. Та найважливіше, що його можна перетворити на стартап і виготовити продукт. За допомогою цієї перемоги ми хочемо створити нові можливості та популяризувати обмін для стажування українських та канадських студентів в університетах та компаніях».

Про конкурс

Поїздку студетів на Queen’s International Innovation Challenge підтримали Український католицький університет та компанії «Елекс» (ELEKS) і N-iX.

Команди магістрантів факультету прикладних наук УКУ вже другий рік поспіль потрапляють до фіналу Queen’s International Innovation Challenge. Зокрема, Орест Купин із однокурсниками здобули 3 місце з 300 на цьому ж змаганні минулоріч завдяки проекту для банку Монреалю.

Орест Купин, магістрант програми з наук про дані (MS in Computer Science with specialization in Data Science) УКУ, учасник «Seat & Eat»: «Мені імпонує формат конкурсу, оскільки тут потрібно не лише написати багато коду та реалізувати проект, а й представити бізнес-сторону розробки. Фінал змагання перетворюється на такий собі пітчинг стартапів, тож це ще й хороша можливість розвинути soft skills. Завдяки досвіду участі у минулорічному Queen’s International Innovation Challenge я чітко знав, у чому перевага нашої команди. Кожен з нас вже тривалий час працює програмістом, тому ми велику увагу приділяли технічній частині».

Про магістерську програму

Магістерську програму з наук про дані УКУ (MS in Computer Science with specialization in Data Science) відкрили у вересні 2016 року. Вона є англомовною та практично-орієнтованою. Ця магістерська програма дає якісні знання, навички в галузі програмування та аналітики даних, а також пропонує слухачам світоглядні курси та зустрічі з українськими та світовими лідерами.

Олексій Молчановський, керівник магістерської програми з наук про дані (MS in Computer Science with specialization in Data Science) УКУ: «На нашій програмі критичним є творення можливостей для студентів. У сучасному світі університет втратив монополію на знання – навчитися технологіям Data Science можна будь-де: онлайн курси, звичайні курси від різних компаній тощо. Але творення можливостей і користання з них – це те, чим ми відрізняємося. Ми вважаємо прекрасним результатом той факт, що вже з першого набору програми студенти почали користатися з цих можливостей, а цьогоріч ми отримали такий неймовірний результат – перше місце у міжнародному конкурсі. Як на мене, то це доводить правильний вибір нашого шляху розвитку».


: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів