НАУ: Підписано угоду про створення китайсько-українського інституту аерокосмічних технологій « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
НАУ: Підписано угоду про створення китайсько-українського інституту аерокосмічних технологій
22-11-2017

21 листопада 2017 року в Національному авіаційному університеті підписано Угоду про співпрацю між НАУ та Місцевим органом влади провінції Чжецзян (місто Ханчжоу, Сяошан, КНР), яка має найпривабливіший інвестиційний клімат в країні. Одним із пріоритетних напрямів співпраці є створення Китайсько-українського навчально-науково-дослідного Інституту аерокосмічних технологій.

Окрім цього, сторони домовились про організацію довгострокових науково-дослідних проектів, у рамках яких спільно будуть працювати групи фахівців і студентів з НАУ та Китаю; обмін вченими та студентами (студенти навчатимуться за схемою 2+2, 2 роки в Китаї, 2 роки в Україні, після чого отримають диплом бакалавра); організацію симпозіумів, конференцій, семінарів; взаємодопомогу в пошуку подальших наукових контактів та партнерів у Китаї та Україні.

Представляючи угоду в.о. ректора В. Ісаєнко повідомив, що якщо співробітництво за даною угодою виявиться успішним, то за згодою сторін після проведення відповідних переговорів будуть створені інноваційні і технологічні парки як в Китаї, так і в Україні. Найближчі п’ять років покажуть наскільки успішно наші надії реалізуються, тим паче, що наші проекти входять до великого міжнародного проекту «Шовковий шлях».

А керівник китайської делегації підкреслив, що з підписанням угоди ми стаємо членами однієї сім’ї, оскільки між нами встановлюється нерозривний зв’язок у співпраці. У нас зараз відбуваються бурхливі процеси міжнародної інтеграції, -зазначив він, - і тому ми прагнемо, щоб китайсько-українське співробітництво було якомога успішнішим.

На церемонії підписання угоди крім представників сторін виступив перший заступник міністра освіти і науки України В. Ковтунець. Він відзначив швидкий розвиток українсько-китайських зв’язків, і що цьому ще більше сприятиме угода, підписана між Міністерством освіти і науки України та Торговою палатою «Шовковий шлях». В Україні дедалі ширше вивчається китайська мова. І приємно, що цього року в Китаї розпочали вивчати українську мову в університеті Сіаня. Ми також усвідомлюємо важливість роботи, яка забезпечить успішне проходження китайського Шовкового шляху до Європи через Україну. А щодо сьогоднішньої події міністерство зробить усе можливе, щоб Національний авіаційний університет не мав жодних перешкод у співробітництві з нашими китайськими партнерами.

Нагадаємо, нещодавно делегація НАУ, на чолі з в.о. ректора Володимиром Ісаєнком відвідала КНР, провела низку переговорів на всіх рівнях влади та бізнесу провінції Чжецзян Китайської Народної Республіки та підписала кілька Меморандумів про стратегічне співробітництво в галузі інноваційної діяльності.

Також Національний авіаційний університет виступив співорганізатором II Міжнародного Форуму «INNOVATION MARKET», який стартував у Києві 21 листопада 2017 року. Основне завдання форуму – налагодження стратегічного співробітництво в сферах авіаційно-космічної галузі, інноваційних технологій та IT-технологій. У відкритті форуму взяв участь Посол Китаю в Україні. Серед учасників Форуму - представники провідних авіакосмічних підприємств, установ та організацій України, Міністерства освіти та науки, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства закордонних справ України, Державної авіаційної служби.


Додатково:


«Universitas 21»: Рейтинг национальных систем высшего образования 2017 года

: анонси :
: акценти :
Зарегистрирован законопроект о внесении изменений в ЗУ «О высшем образовании» усиливающий автономию университетов
Автономія ВНЗ 2018: Стан справ у НМУ ім.Богомольця станом на 11.10.2018
Питання діяльності НМУ ім. О.О. Богомольця та юридичні аспекти кадрових та інших рішень
Times Higher Education: Рейтинг кращих університетів світу 2019 (World University Rankings 2019)
Опубликован рейтинг университетов QS Graduate Employability Ranking 2019
Times Higher Education: Кращі університети Євразії 2018
Рейтинг міст України за результатами ЗНО-2018
Рейтинг областей України за результатами ЗНО-2018: Найкращий результат знову показали учні Львівської та Київської областей
World Universities Web Ranking 2018 - рейтинг університетів за популярністю у Інтернеті /липень 2018/
Інформацію про 10 кращих ВНЗ в рейтингу «Топ-200 Україна 2018» представлено на сайті IREG Observatory
Рейтинг університетів України за показниками Scopus станом на 06.04.2018 року
Імена новообраних у 2018 році академіків НАН України
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів