НУЦЗУ зареєстрував фаховий міжнародний науковий журнал «Східний часопис безпекових студій» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
НУЦЗУ зареєстрував фаховий міжнародний науковий журнал «Східний часопис безпекових студій»
6-11-2017

Міжнародний науковий журнал «Східний часопис безпекових студій» - результат спільної діяльності Національного університету цивільного захисту України  та Поморської Академії, зареєстровано у Польщі

 Навчально-науково-виробничим центром Національного університету цивільного захисту України спільно з Академією Поморською в Слупську (Польща) було зареєстровано фаховий міжнародний науковий журнал «Східний часопис безпекових студій» («East Journal of Security Studies») у Міністерстві юстиції Польщі. Він підготовлений згідно з Угодою про спільне заснування наукового журналу, укладеною між Національним університетом цивільного захисту України (Україна) й Академією Поморською в Слупську (Польща) у лютому 2017 року. Відповідно, члени редакційної колегії та рецензенти – це представники обох вищих навчальних закладів. У першому випуску Часопису розміщено 30 наукових статей, авторами яких є вчені з України, Азербайджану та Польщі.

НУЦЗУ зареєстрував фаховий міжнародний науковий журнал «Східний часопис безпекових студій»


Тематика Часопису присвячена питанням національної й міжнародної безпеки у таких сферах: соціальні детермінанти безпеки, теорії безпеки, зовнішня та внутрішня безпека, технологія безпеки, освіта для забезпечення безпеки, кібербезпека й екологічна безпека. Він має відкритий характер, і в ньому можуть публікуватися автори з вітчизняних і міжнародних наукових осередків. Цей журнал направлено для включення до списку видань, визнаних міжнародною науковою спільнотою (філадельфійський список http://www.бібліотекар.укр/2010/04/institute-for-scientific-information.html).


Додатково:

АКАДЕМІЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ІМЕНІ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ ОТРИМАЛА ПРАВО НА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ІНОЗЕМНИМ ГРОМАДЯНАМ

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів