Дні НАТО у Харківському національному університеті Повітряних Сил ім. І. Кожедуба « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Дні НАТО у Харківському національному університеті Повітряних Сил ім. І. Кожедуба
31-10-2017

25 жовтня 2017 року в університеті відбулися заходи “Днів НАТО” в Україні. Делегацію представників НАТО очолив генерал-майор Одд Егіл Педерсен, який відмітив, що спілкування з курсантами та науково-педагогічними працівниками університету носить, в першу чергу, інформаційний характер. За підтримки НАТО та держав – членів Альянсу Збройні Сили України підвищують обороноздатність, а також продовжують реформування, щоб досягти сумісності з оборонною сферою іноземних партнерів, підкреслив голова делегації.

Як наголосив начальник університету генерал-майор Андрій Алімпієв: “Для університету співпраця з представниками країн НАТО має неоціненне значення, оскільки доповнює процес реформування наших Збройних Сил та робить інтеграцію університету в європейську та євроатлантичну систему військової освіти комплексною та всеохоплюючою. Стратегічною метою нашої країни є курс на набуття членства в НАТО. Для цього ми повинні максимально використати можливості діалогу та практичного співробітництва з метою забезпечення суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України“.

Під час “Днів НАТО” учасники обговорили питання щодо структури цієї організації та системи підготовки кадрів, чим займається НАТО, політику НАТО після Варшавського саміту та перспективи співпраці з Україною. Спілкування в навчальних аудиторіях з курсантами та викладачами проходило англійською мовою.

В ході сумісної роботи представники НАТО надали високу оцінку рівню фахових знань курсантів та офіцерів, відмітили їхню активність та дружню атмосферу зустрічі. Також учасниками “Днів НАТО” було висловлено глибоку впевненість у необхідності подальшої співпраці. Найактивніші учасники заходу були заохочені цінними подарунками нашими західними партнерами.


Перейти на сайт hups.mil.gov.ua


Додатково:

ПРЕДСТАВНИКИ НАТО ВІДВІДАЛИ ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМ. І. КОЖЕДУБА

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів