18 жовтня стартував Форум ректорів та деканів Європейської асоціації університетів наук про життя « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
18 жовтня стартував Форум ректорів та деканів Європейської асоціації університетів наук про життя
18-10-2017

В Університеті Лювен (Бельгія) стартував Форум ректорів та деканів Європейської асоціації університетів наук про життя

18 жовтня в Університеті Лювен (Бельгія) розпочав роботу сьомий форум ректорів та деканів Європейської асоціації університетів наук про життя (ICA). Робота форуму розпочалась із засідання Ради ICA. На порядку денному обговорення надважливих завдань реалізації Цілей Сталого Розвитку щодо соціально-економічних та екологічних імперативів забезпечення здорового харчування населення, продовольчої безпеки.

В засіданні ради беруть участь професори Марек Шиндель, президент ІСА, Саймон Хелс, генеральний секретар ІСА, ректор Вагенінгенського університету (Нідерланди) Артур Мол, ректор політехнічного інституту УніЛяСаль (Франція) Філіп Шоке, декан університетського коледжу Дубліна, Алекс Еванс, проректор Празького університету наук про життя Михал Лоштак, проректор університету природних ресурсів та наук про життя (БОКУ, Австрія) Барбара Хінтерштойзер та представники інших Європейських університетів.

Національний університет біоресурсів і природокористування України на форумі представляє проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук. Наступного року ІСА святкуватиме 30 років існування. Планується проведення конференції за участю асоціації американських лендгранд університетів та асоціації аграрних і ветеринарних коледжів і університетів Канади.

Додатково:

Стартап Школа Національного університету біоресурсів і природокористування України запрошує

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів