Сумський державний університет переміг у Національному конкурсі Industry 4.0 Ukraine « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Сумський державний університет переміг у Національному конкурсі Industry 4.0 Ukraine
25-09-2017

Проект «Машинне навчання для автономних систем», створений науковцями Сумського державного університету, виборов першість у номінації «Найкращий вітчизняний продукт» Національного конкурсу Industry 4.0 Ukraine. Розробники проекту В’ячеслав Москаленко та Артем Коробов.

Дослідники розробляють алгоритми високоефективного машинного навчання та методи автоматизації збору даних для автономних систем. Завдання даного проекту полягає в тому, щоб безпілотні літальні апарати могли використовувати свої камери для автономного розпізнавання та класифікації 3D-об'єктів, високошвидкісної передачі даних на інші дрони, а також запису координат без постійного спостереження оператора.

Проект створено на базі стартап-центру СумДУ «New Generation» (кординатор Андрій Півень). Також розробники зареєстрували власну компанію «Molfar Technologies», яка увійшла до 1-ої версії «Industry 4.0 landscape Ukraine» - перелік найбільш інноваційних компаній у сфері Industry 4.0.

Організатори національного конкурсу: - IS Events Group - маркетингове агентство повного циклу, що спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій та АППАУ – Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації України, представляє інтереси української спільноти вендорів, інтеграторів, підтримує розвиток інноваційних вітчизняних продуктів та сприяє об’єднанню бізнес компаній та науковців для виходу на міжнародні ринки.

Наразі СумДУ є членом АППАУ, що створює перспективи до спільної участі у наукових грантах та розробках, доступу до європейських мереж експертів і лабораторій. Також перше місце отримав партнер СумДУ - ТОВ "ЕЛІУС- М" в номінації продукт року в IOT і промисловому інтернеті з роботою «Діагностика стану механізмів»
Додатково:

СумДУ першим серед українських вишів увійшов до рейтингу кращих молодих університетів світу від QS

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів