ТПП України: УКРАЇНЦІ ПЕРШИМИ У СВІТІ ОТРИМАЛИ ЦИФРОВІ ДИПЛОМИ « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
ТПП України: УКРАЇНЦІ ПЕРШИМИ У СВІТІ ОТРИМАЛИ ЦИФРОВІ ДИПЛОМИ
1-09-2017

Кращі викладачі вітчизняних вишів із усіх регіонів України, які зацікавились найсучаснішими трендами у сфері машинного навчання, обробки й інтелектуального аналізу великих обсягів даних, беруть участь в освітньому проекті «Наука про дані», презентованому 15 серпня 2017 р. у Києві.

Освітня платформа, націлена на розвиток великих баз даних, була започаткована в Україні компанією Integrated Technology Laboratory (Intela, США) в рамках програми «Цифрова Україна» у тісній співпраці з Торгово-промисловою палатою України, НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та дата-центром «Парковий», що надав свої потужності для розміщення цифрової платформи освітньої програми.

Об’єднання зусиль українських фахівців із системного аналізу, моделювання, інтелектуального аналізу даних, статистики, економіки й екології та провідних спеціалістів компаній IBM, Tableau й Intela має за мету розробку та реалізацію спільних програм і проектів із машинного навчання, штучного інтелекту, аналізу великих баз даних та Інтернету речей.

За оцінками фахівців, у 2018-му році дефіцит спеціалістів, які володіють сучасними технологіями аналізу великих баз даних, сягне мільйона осіб. Наразі це найбільш затребувані фахівці в світі. В результаті реалізації освітнього проекту в Україні передбачено відкриття Центру компетенцій за участю вітчизняних вишів і передових IT гігантів. Він готуватиме не лише фахівців, а й проводитиме їх сертифікацію, розроблятиме програмні продукти і забезпечуватиме їх технічне супроводження.

Реалізація проекту передбачає проведення серії круглих столів, семінарів і тренінгів для викладачів вищих навчальних закладів. «Ця ініціатива сприятиме підвищенню конкурентоспроможності українських фахівців із цього напряму та впровадженню отриманих результатів у реальний сектор економіки, – зазначив генеральний директор і засновник компанії Intela, канадець українського походження Андрій Москальов.

Уперше у світі саме в Україні слухачам було видано цифровий диплом, реалізований за технологією блокчейн, що підтримується компанією ІВМ для бізнесу. Ця технологія широко використовується у криптоіндустрії та більш відома широкому загалу завдяки біткоіну. Головною перевагою цифрового диплому на базі блокчейну від IBM є унеможливлення підроблення документу та фальсифікації даних. Широке запровадження цифрового диплому повністю виключає корупційну складову і дає змогу будь-кому, будь-де, у будь-якій точці світу пересвідчитись у достовірності представлених даних. Цей амбітний проект повністю готовий із технічної точки зору, необхідні лише підтримка й участь українських владних та освітніх інституцій.

У першому тренінгу, що пройшов у рамках освітнього проекту «Наука про дані» з 12 серпня, вже взяли участь на безкоштовній основі 242 викладача з 48 вишів України. Отримані знання та навички вони зможуть застосувати вже найближчим часом у навчальному процесі при підготовці студентів, які мають володіти сучасними інноваційними технологіями.

У планах авторів проекту – поширення його не лише в вишах, а також і в школах нашої держави.

В України вкотре з’явився шанс взяти участь у змаганні за світовий освітній ринок у царині високих технологій. Дуже важливо цим шансом скористатися.
Додатково;


АНАЛИТИЧЕСКАЯ СИСТЕМА IBM WATSON ANALYTICS ПОЗВОЛЯЕТ ПРЕДСКАЗАТЬ, ОКОНЧИТ ЛИ СТУДЕНТ ИНСТИТУТ ИЛИ БРОСИТ

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів