МОН проведе ретельний аналіз усіх проблем у роботі нового програмного забезпечення ЄДЕБО для його вдосконалення « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
МОН проведе ретельний аналіз усіх проблем у роботі нового програмного забезпечення ЄДЕБО для його вдосконалення
30-07-2017

Після закінчення вступної кампанії МОН проведе ретельний аналіз всіх проблем, що виникли в роботі нового програмного забезпечення ЄДЕБО, та зробить висновки для його вдосконалення.На цьому наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

«Як тільки завершиться вступна кампанія, ми проаналізуємо та визначимо всі недоліки, які були в роботі ЄДЕБО. Більша частина з них уже усунені, однак ми й надалі вдосконалюватимемо програмне забезпечення, щоб воно було надійнішим та зручнішим для користувачів. Висновки разом з рішеннями, які дозволять поліпшити роботу ЄДЕБО, будуть обов’язково представлені громадськості», – повідомила Лілія Гриневич.

Вона відзначила, що в перші дні у вступників дійсно виникло чимало проблем з реєстрацією електронних кабінетів. Вони здебільшого були спричинені розбіжностями персональних даних в документах – пропущені апострофи, чергування «і»/«и», розбіжності в 1 літеру, подані старі назви населених пунктів, перейменованих в межах декомунізації тощо.

«Більшість з цих помилок були оперативно виправлені і останні півтора тижня система працювала в штатному режимі. Однак тим вступникам, у яких все ж залишилися такі проблеми, з 15 липня було дозволено подавати документи у паперовій формі», – зазначила Міністр.

Вона підкреслила, що цього року вступна кампанія була непростою – як для вступників та ВНЗ, так і для МОН. Довелося в дуже стислі терміни змінювати програмне забезпечення ЄДЕБО, але це був необхідний крок. Старе програмне забезпечення не відповідало змінам, які закладені в цьогорічних Умовах прийому. Підприємець, у власності якого перебувало програмне забезпечення, відмовився співпрацювати з ДП «Інфоресурс» і продовжувати доопрацювання бази у жовтні 2016 року.

Крім того, усі дані студентів, абітурієнтів, викладачів були незахищені. Вони могли бути втрачені, а система могла будь-якої миті припинити роботу і цьогорічна вступна кампанія взагалі опинилася б під загрозою зриву.

Тому, за словами Лілії Гриневич, в МОН було ухвалене досить складне і сміливе рішення щодо зміни програмного забезпечення. В силу непереборних обставин – пошук фінансування, проведення відкритого тендеру, блокування його результатів – терміни на розробку скоротилися від запланованих більш ніж удвічі. Тому провести його промислову експлуатацію до вступної кампанії не було жодної можливості.

«Але тепер програмне забезпечення ЄДЕБО є державною власністю, і це не тільки гарантує безпеку усіх даних, а й дає можливість постійно працювати над його вдосконаленням, яке точно зможуть відчути та оцінити вступники наступних років», – наголосила Міністр.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів