Вчені Сумського державного університету отримали грант на проведення наукових досліджень у рамках програми HORIZON 2020 « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Вчені Сумського державного університету отримали грант на проведення наукових досліджень у рамках програми HORIZON 2020
10-07-2017

Наукова група Сумського державного університету під керівництвом д.мед.н. Максима Погорєлова увійшла до складу консорціуму, який отримав фінансування в рамках програми Marie Skłodowska-Curie Research and Innovation Staff Exchange (MSCA-RISE), що передбачає виконання наукових досліджень із забезпеченням академічних обмінів науковців з країн-партнерів.

Участь у престижному проекті стала можливою завдяки багаторічній праці колективу вчених, аспірантів та студентів СумДУ: Максима Погорєлова, Володимира Дейнеки, Олександра Олешка, Івана Бабича, Романа Москаленка, Вікторії Корнієнко, Євгенії Гусак, Вікторії Голубничої, Катерини Дєдкової, Ірини Любчак; а також тісній багаторічній співпраці зі вченими з Інституту прикладної фізики НАН України - Сергієм Данильченком, Оксаною Калінкевич, Олексієм Калінкевичем та Шеффілдського університету (Великобританія) -Gwendolen Reilly та Cecile Perrault. Важливу роль відіграла й наявність в СумДУ сучасної лабораторної бази з медико-біологічних досліджень і попередньої участі наших науковців у програмах міжнародних стажувань та обмінів.

Проект, в якому беруть участь науковці СумДУ (Nanostructural surface development for dental implant manufacturing), має за мету створення та впровадження в практику нового покоління дентальних імплантатів з функціональною поверхнею, що дасть можливість покращити якість життя пацієнтів та зменшити кількість післяопераційних ускладнень.

До складу консорціуму, поряд із СумДУ, увійшли університети Латвії, Великобританії, Італії, а також компанії, які працюють в галузі біотехнологій з Польщі, Чехії та Естонії. Виконання гранту передбачає 44 візити науковців СумДУ до провідних університетів та компаній Європи та близько 50 візитів вчених з інших країн до СумДУ впродовж 4-х років. Окрім наукової роботи, провідні вчені світу ознайомлять студентів та викладачів університету з сучасними досягненнями в галузі створення нових матеріалів, біотехнології, молекулярної біології тощо. Планується проведення міжнародних семінарів та майстер-класів.


Додатково:


СумДУ: Анатолій Васильєв окреслив принципи діяльності університету в телепроекті «Бліц-інтерв’ю» (+ відео)

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів