Питання встановлення 150-бального порогу на медичні спеціальності стане актуальним для наступної вступної кампанії « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Питання встановлення 150-бального порогу на медичні спеціальності стане актуальним для наступної вступної кампанії
27-06-2017

Цього року норма про встановлення 150-бального порогу на медичні спеціальності не застосовуватиметься, але її можливо впровадити з наступного.Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час прес-конференції на тему: «Вступна кампанія 2017».

"Проблема зі 150 балами полягала в тому, що ця ініціатива була запроваджена в той час, коли вже завершилася реєстрація на ЗНО. Якби вступники знали про це до реєстрації, вони могли б прийняти усвідомлене рішення. Розуміючи, що у них є сумніви, чи досягнуть вони вищого результату, ніж 150 балів, вони могли б обирати інші спеціальності", – зазначила Лілія Гриневич.

Встановлення такої вимоги могло б стимулювати хвилю позовів від абітурієнтів щодо недопущення їх до конкурсу на вступ.

Після того, як завершиться ця вступна кампанія, введення порогу на медспеціальності буде виставлено на громадське обговорення і пройде усі необхідні процедури, щоб рішення не могло бути скасовано.

«Ми публічно обґрунтуємо, який саме поріг має бути. Може, це буде не 150 балів, а 160 чи 140, можливо, не лише на медичні спеціальності має бути встановлено такий поріг, а й на інші. Дуже важливо, щоб громадськість під час цих дебатів активно висловлювала свою позицію та обґрунтовувала її. Усі нововведення ми публічно обговоримо, і готовими та озброєними зайдемо у цей процес», - пояснила Лілія Гриневич.

Нещодавно було прийнято рішення про запровадження 150-бального порогу на вступ за спеціальностями: "Стоматологія", "Медицина", "Фармація, промислова фармація", «Педіатрія". Однак, група депутатів, серед яких очільники профільних освітнього та медичного Комітетів, виступила проти впровадження цієї ініціативи.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів