Випускникам, які отримали міжнародний сертифікат мовного іспиту « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Випускникам, які отримали міжнародний сертифікат мовного іспиту
16-03-2017

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які в поточному навчальному році отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту з іноземної мови, може бути зараховано результат зазначеного іспиту як оцінку державної підсумкової атестації.Про це зазначено у Положенні про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти та листі-роз’ясненні Міністерства освіти і науки України.

Особам, які зареєструвалися для проходження ДПА з іноземної мови у формі ЗНО і мають сертифікат мовного іспиту, до 31 березня 2017 року потрібно внести відповідні зміни до реєстраційних даних, скориставшись сервісом «Внести зміни». За потреби випускник може звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в навчальному закладі. Випускники, які не внесуть відповідних змін, проходитимуть ДПА з іноземної мови у формі ЗНО.

Для тих, хто ще не зареєструвався для участі в ЗНО, у сервісі «Зареєструватися» знято обмеження щодо обов’язкового вибору трьох предметів для проходження ДПА. Радимо адміністраціям навчальних закладів інформувати випускників про можливість внесення змін до реєстраційних даних та контролювати кількість предметів, які випускники вибирають для складання ДПА.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів