Експерти назвали 9 речей, які потрібно вивчити до старту власного бізнесу « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Експерти назвали 9 речей, які потрібно вивчити до старту власного бізнесу
6-01-2017

Починати свій бізнес завжди не тільки захоплююче, але і страшно, оскільки з привілеями, які відкриває власну справу, приходять і значні ризики.Щоб мінімізувати можливі помилки до мінімуму, потрібно ще до старту опанувати базовими навичками, без яких успішне рух вперед може бути ускладнене. Перш за все, читайте багато книг, а, якщо не дозволяє час, проходьте онлайн курси – вони зараз доступні практично для всіх.

Експерти порталу Business Insider пропонують список з 9 навичок, якими потрібно оволодіти ще на етапі старту власного бізнесу.

1. Основи підприємництва

Бізнес-література активно радить підприємцям отримувати саме різну освіту, в тому числі і MBA. Але, як правило, на це немає ні сил, ні грошей. Компенсувати нестачу знань можна за допомогою тих же онлайн-курсів на Coursera, edX і багатьох інших платформах. Часу буде витрачено менше, а отримані знання цілком потягнуть на повний курс навчання в навчальному закладі.

2. Веб-розробка

Будь-якій компанії, на чому б вона не спеціалізувалася, потрібен хороший сайт з зрозумілим дизайном і інтерфейсом. За таку розробку фахівцям доведеться заплатити чимало. Більш того, робота може бути не виконана в строк.

Саме тому перед стартом бізнесу краще взяти кілька уроків розробки, щоб, якщо не самому створити сайт, то розуміти, про що йде мова.

3. Побудова бренду

Щоб про вашу компанію навіть з найкращим і потенційно вибуховим продуктом дізналися, знадобитися грамотне просування і побудова бренду. З цією метою сьогодні активно використовуються різні інструменти Інтернет-маркетингу і SMM.

Оволодіти цими навичками не так вже й складно. Головне – зрозуміти кілька основних правил і чітко їх дотримуватися.

4. Приклад інших

Дуже складно створювати щось своє і нове, не допускаючи помилок. Щоб скоротити кількість "граблів" краще заздалегідь підглянути, де вже оступалися відомі та успішні люди.

Для цього – читайте біографії людей з першої 20-ки Forbes, намагайтеся вникати в деталі і виносити для себе важливі професійні та життєві уроки.

5. Мистецтво e-mail-розсилок

В епоху інформаційних технологій дуже складно обійтися без електронних листів і соціальних мереж, намагаючись просунути свій бізнес. Не варто думати, що нічого складного в написанні рекламної кореспонденції немає. Це зовсім не так. Щоб привернути увагу людей, які про вас поки не знають, доведеться попітніти і покреативити.

6. Чудеса реклами

Сьогодні сервісом контекстної реклами Google AdWords користується абсолютна більшість власників сайтів. Вона дає повне уявлення про те, як виглядає трафік ресурсу, які рекламні оголошення працюють краще за все і т.д.

Перед стартом бізнесу вивчіть особливості цієї системи, пройдіть реєстрацію і подивіться, як все працює зсередини.

7. Геніальна бізнес-ідея

Існує думка, що успішна ідея для бізнесу може з'явитися у вашій голові сама собою. Швидше за все, так не станеться. Цьому теж потрібно вчитися. Акумулюючи досвід і методики інших людей, ви збільшите свої шанси в один прекрасний день прокинутися з геніальним задумом.

8. Програмування на Python

Сьогодні ази програмування потрібні всім, а особливо – підприємцям. Ви зможете автоматизувати багато процесів самостійно, не вдаючись до допомоги зовнішніх розробників.

9. Основи Excel

Хоча ця програма існує вже багато років, деякі до цих пір не вміють користуватися цим інструментом коректно. У той же час, він незамінний в питаннях розрахунків, цифр, підсумків і балансів.

: анонси :
: акценти :
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Звіт про виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у 2018 році
Міністерство юстиції: В Україні прийнято перше рішення у справі про булінг
Промислова власність у цифрах за 2018 рік: ЗВО з найвищою винахідницькою активністю
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Опубліковано новий рейтинг Webometrics (January 2019 Edition 2019.1.0)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
Олександр Співаковський: Прийняття законопроекту № 8385 змінить існуючу архаїчну командно-адміністративну модель управління університетами
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів