ФРУ: Уряд затвердив План із впровадження Національної рамки кваліфікацій « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
ФРУ: Уряд затвердив План із впровадження Національної рамки кваліфікацій
19-12-2016

Кабінет Міністрів України на засіданні 14 грудня 2016 року ухвалив розпорядження «Про затвердження плану заходів із впровадження Національної рамки кваліфікацій на 2016-2020 роки».

Розроблений План є результатом багаторічної тісної співпраці Федерації роботодавців України з Європейським фондом освіти у напрямку покращення якості кваліфікацій в Україні та наближення національної системи кваліфікацій до європейських вимог щодо визнання та забезпечення якості кваліфікацій.

У центрі уваги – реформа системи кваліфікацій. Реалізація Плану заходів надасть громадянам нові можливості набуття нових знань та умінь впродовж життя, визнання результатів їх неформального навчання, підвищить якість та відповідність кваліфікацій вимогам роботодавців.
Національна рамка кваліфікацій сприятиме становленню інноваційної конкурентоспроможної економіки, ширшому залученню та мобільності громадян на ринку праці.

План заходів із впровадження Національної рамки кваліфікацій – це також один із ключових документів, що спрямований на реалізацію Плану модернізації України, підготовленого експертами ФРУ за участі міжнародних експертів у 2016 році, а також Угоди про асоціацію України та ЄС (щодо співпраці у сферах освіти та навчання, ст. 430-436).

Впродовж останніх років за підтримки ФРУ в Україні ведеться робота щодо розроблення професійних стандартів, модернізації освітніх стандартів і програм професійно-технічної і вищої освіти, впроваджується система визнання результатів неформального професійного навчання, нові форми співпраці між навчальними закладами і роботодавцями. Зокрема, передбачається запровадження дуальної форми навчання, за якої кілька тижнів теоретичної професійної підготовки змінюються короткостроковим періодом практичного закріплення знань на виробництві. Дуальна система освіти є основною формою підготовки професійних кадрів.

Федерація також веде системну роботу з оновлення законодавства про освіту, зокрема, у підготовці нових законів «Про освіту» та «Про професійну освіту». До законопроекту «Про освіту» запропоновано новий розділ, яким передбачається законодавче закріплення професійних стандартів, кваліфікаційних центрів, Національної рамки кваліфікацій, утворення Національного агентства кваліфікацій.

Додатково:

Федерація роботодавців України: В Україні дефіцит робочих професій

ФРУ: Українські та німецькі організації роботодавців об’єднують зусилля

ЩОДО ПОСИЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ ЗА ФОРМУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ НА ПІДГОТОВКУ КАДРІВ ДЛЯ ЕКОНОМІКИ

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів