Стартап-школу «Sikorsky Challenge» відкрили у ВНТУ « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Стартап-школу «Sikorsky Challenge» відкрили у ВНТУ
10-12-2016

Заняття у школі «Sikorsky Challenge» на базі Вінницького національного технічного університету розпочнуться у лютому і триватимуть до жовтня. Упродовж цього часу всі охочі зможуть навчитися генерувати інноваційні бізнес-ідеї та перетворювати їх на стартапи.

Після завершення навчання слухачі матимуть змогу взяти участь у конкурсі проектів, переможці якого отримають фінансування своїх розробок. Проект працюватиме за підтримки місцевої влади та провідних регіональних технологічних та ІТ-компаній.

«Нинішня подія — це нова сторінка в історії університету. Зовсім недавно наші науковці, котрі мали гарні ідеї, не знали, як їх запровадити в життя. Сьогодні за допомогою друзів з-за кордону, що добре розуміються на тому, як інвестувати в науку, ми започатковуємо екосистему з вирощування стартапів. Ми зможемо навчити студентів розпочати власний бізнес», — говорить ректор Вінницького НТУ Володимир Грабко.

Перша в Україні інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge» майже три роки тому була створена у Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Нині, після відкриття стартап-школи у Вінниці, в Україні планується створити мережу таких шкіл.

«Зараз час українським програмістам проявити себе в новій сфері — у проектах, які можна перетворити на стартапи. Ми говоримо про мережу шкіл під егідою «Sikorsky Challenge». У нас інноваційний спосіб навчання — зі студентів робимо стартапістів і вчимо їх продукувати ідеї. Навчатись у школі може будь-яка людина, що має ідеї», — відзначив Давид Ар’є, координатор проекту, керівник компанії «Transfotech».

Під час відкриття школи фахівець у галузі ведення ІТ-бізнесу, засновник і генеральний директор Open Innovation Incubator «Be Next IT» Ігор Пеєр провів у ВНТУ майстер-клас «Підтримка інноваційних проектів і розвиток стартап руху в Україні».

Керівник стартап-школи, завідувач кафедри інтеграції навчання з виробництвом ВНТУ Костянтин Коваль зазначив, що «Sikorsky Challenge» у Вінниці сприятиме розвитку нових сучасних форм навчання студентів, допомагатиме їм реалізовувати власні ідеї та сприятиме налагодженню їхньої співпраці з провідними бізнес-компаніями Вінниці, а також беззаперечно надасть вищу якість університетській підготовці. Саме така співпраця сприятиме створенню інноваційної екосистеми в університеті та місті.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів