Мін`юст наполегливо закликає громадські організації негайно внести чергові зміни до статутів « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Мін`юст наполегливо закликає громадські організації негайно внести чергові зміни до статутів
22-11-2016

Заступник Міністра юстиції України Павло Мороз провів термінову чергову селекторну нараду з керівниками Головних територіальних управлінь юстиції щодо уникнення незручностей, пов`язаних із внесенням змін у статути громадських організацій.

До кінця поточного року усі громадські організації повинні внести необхідні зміни для того, щоб не сплачувати податки.

Зазначений тип організацій мав фактично два роки для звернення до Мін`юсту, але не усі зробили це й досі.

Тому задля того, щоб уникнути незручностей для наших громадян, Міністерство юстиції вживає відповідні заходи. Збільшено кількість годин прийому та видачі документів, а також проведення консультацій із заявниками з питань державної реєстрації громадських формувань.

Наразі відбувається ряд заходів з метою надання роз’яснень з нагальних питань, що виникають у сфері державної реєстрації. Паралельно проводяться робочі зустрічі з представниками центрів надання адміністративних послуг та центрів з надання безоплатної правової допомоги з метою покращення їх роботи та неухильного забезпечення прийому та видачі документів всіх громадських формувань.

Задля уникнення критичних ситуацій, пов’язаних з недобором кадрів, відповідальних за проведення державної реєстрації громадських формувань, залучаємо працівників інших структурних підрозділів ГТУЮ для виконання завдань з питань державної реєстрації громадських формувань.

У кожному місті буде запроваджено роботу «гарячої телефонної лінії з питань державної реєстрації громадських формувань».

Наполегливо закликаємо громадські організації якомога швидше внести зміни до своїх статутів задля уникнення незручностей. Нагадаємо, це необхідно для можливості бути включеними до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Усе, що залежить від Міністерства юстиції – реалізовано, реєстрація змін відбудеться максимально просто лише у випадку, якщо громадські організації активізуються вже зараз та проведуть усі необхідні реєстраційні дії до середини грудня!

Оскільки цей процес і процедура не для всіх є зрозумілими, зокрема, щодо того, які суттєві моменти необхідно врахувати громадським організаціям, щоб залишитися в реєстрі неприбуткових організацій після 1 січня – тому детально все це Громадський Простір уточнював з Ларисою Шкуркою, керуючим партнером Аудиторсько-консалтингової групи “Компас” (ВІДЕО):Детальніше за посиланням.
За інформацією:
minjust.gov.ua,
prostir.ua

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів