Імена новообраних у 2016 році академіків НААН України « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Імена новообраних у 2016 році академіків НААН України
22-11-2016

ПІДСУМКИ ЗАСІДАННЯ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ


11 листопада 2016 року відбулося засідання Загальних зборів НААН, на якому було обрано дійсних членів (академіків) та членів-кореспондентів Національної академії аграрних наук України. Президент НААН Ярослав Гадзало привітав присутніх та відкрив Загальні збори доповіддю, присвяченою підсумкам діяльності Академії в 2016 році. В обговоренні взяли участь Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, Заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Заболотний, директори Інститутів системи НААН, представники аграрних асоціацій та бізнесу.

З 09 по 11 листопада 2016 року у Відділеннях НААН пройшли Збори Відділень, присвячені підсумкам наукової діяльності установ та перспективам розвитку фундаментальних та прикладних досліджень.

За результатами таємного голосування на посаду Першого віце-президента НААН Загальними зборами було обрано Бащенко Михайла Івановича.


ДІЙСНИМИ ЧЛЕНАМИ (АКАДЕМІКАМИ) НААН БУЛО ОБРАНО:
Агрономія (загальне землеробство)
КАМІНСЬКИЙ Віктор Францевич

Агроінженерія (галузеве машинобудування. Адаптація і випробування машин)
СИДОРЧУК Олександр Васильович Агрономія (кормовиробництво)
ЧЕРЕНКОВ Анатолій Васильович

Садівництво та виноградарство
ВЛАСОВ В’ячеслав Всеволодович

Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва (генетика)
КОВТУН Світлана Іванівна

Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва (біохімія, фізіологія тварин)
МЕЛЬНИЧУК Сергій Дмитрович
СЕДІЛО Григорій Михайлович

Ветеринарна медицина (фармакологія, контроль якості та безпечності ветеринарних препаратів)
КОЦЮМБАС Ігор Ярославович

Облік і оподаткування
ЖУК Валерій Миколайович

Харчові технології (зберігання і переробка сільськогосподарської сировини та якість харчової продукції)
СИЧЕВСЬКИЙ Микола Петрович
ХАРЕБА Володимир Васильович

Публічне управління та адміністрування (наукове забезпечення регіонального розвитку агропромислового комплексу)
РЯБОКОНЬ Василь Петрович
ШЕБАНІН В’ячеслав Сергійович

Історія та археологія (історія сільськогосподарських наук)
ВЕРГУНОВ Віктор Анатолійович

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ТАЄМНОГО ГОЛОСУВАННЯ ЧЛЕНАМИ-КОРЕСПОНДЕНТАМИ НААН БУЛО ОБРАНО:
Агрономія (загальне землеробство)
КУРИЛО Василь Леонідович
СІНЧЕНКО Віктор Миколайович

Агрономія (сільськогосподарські меліорації)
ВОЖЕГОВА Раїса Анатоліївна
КЮРЧЕВ Володимир Миколайович

Агрономія (агроґрунтознавство - картографія ґрунтів)
ВЕЛИЧКО Володимир Андрійович
БАЛАЄВ Анатолій Джалілович

Екологія (біоіндикація ґрунтів - нематологія)
ПИЛИПЕНКО Лілія Амінівна
ПАТИКА Микола Володимирович

Агрономія (селекція і насінництво)
КОНДРАТЕНКО Тетяна Єгорівна
ФАЙТ Віктор Іванович

Агрономія (овочівництво)
БОНДАРЧУК Анатолій Андрійович
КОРНІЄНКО Сергій Іванович

Захист і карантин рослин
БОРЗИХ Олександр Іванович

Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва (свинарство)
ВОЛОЩУК Василь Михайлович

Екологія (зоотехнія)
ЖУКОРСЬКИЙ Остап Мирославович

Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва (розведення та селекція тварин; м’ясне скотарство)
ВДОВИЧЕНКО Юрій Васильович
ПОЛУПАН Юрій Павлович

Ветеринарна медицина (інфекційні хвороби тварин, біобезпека та біозахист)
ГЕРІЛОВИЧ Антон Павлович
НИЧИК Сергій Анатолійович

Економіка (економіка природокористування)
ІБАТУЛЛІН Шаміль Ільдусович
ЛИПЧУК Василь Васильович

Економіка (економіка землекористування)
ФЕДОРОВ Микола Миколайович

Економіка (інституційна економіка)
ЛУЗАН Юрій Якович Маркетинг (економіко-математичне та логістичне моделювання)
ПУГАЧОВ Микола Іванович

Публічне управління та адміністрування (наукове забезпечення регіонального розвитку агропромислового комплексу)
БУБЛИК Микола Олександрович
ДЕМИДОВ Олександр Анатолійович
ЧМИРЬ Сергій Михайлович

Публічне управління та адміністрування (наукове забезпечення регіонального розвитку лісогосподарського комплексу)
ДРЕБОТ Оксана Іванівна
ЛАКИДА Петро Іванович



: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів