Київ розпочинає масштабний конкурс на отримання грантів для освітян « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Київ розпочинає масштабний конкурс на отримання грантів для освітян
7-10-2016

У столиці стартує конкурс на отримання грантів від Київського міського голови Віталія Кличка.

Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко в ефірі ТРК "Київ".

"Підтримуючи ініціативних освітян та прогресивні навчальні заклади, ми закладаємо надійну інвестицію в успішний розвиток міста та країни", - заявила вона. "Місто підтримує і сприяє творчому пошуку освітян, які прагнуть не просто поділитися з учнями своїми знаннями, а створити умови для повноцінного творчого та гармонійного розвитку школярів", – повідомила Ганна Старостенко.

За її словами, конкурс відбуватиметься за чотирма напрямами: "Здорова дитина", "Чуйне серце", "Заклад з ідеєю" та "Перспектива освіти". Прийом заявок на участь у конкурсі розпочинається 5 жовтня і триватиме до 19 жовтня включно. Переможець конкурсу, якого визначає конкурсна комісія, отримає грошові винагороди від 50 до 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, що грант "Здорова дитина" призначається дошкільному навчальному закладу та педагогічному працівнику дитсадка на оздоровчо-фізкультурну роботу. Грант "Чуйне серце" може отримати заклад та педагог на впровадження інновацій в організації роботи з дітьми з особливими потребами та втілення ідей рівноправності, толерантності.

Грант "Перспектива освіти" призначається вчителям та вихователям для впровадження інноваційних освітніх напрямів у навчальних закладах. Грант міського голови "Заклад з ідеєю" може отримати дошкільний, загальноосвітній, позашкільний та професійно-технічний навчальний заклад комунальної форми власності на підтримку творчої активності педагогічних колективів у реалізації інноваційних підходів до управлінської діяльності, розробці та впровадженні цілісної інноваційної концепції розвитку навчального закладу.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів