НАНУ: На телеканалі «Рада» започатковано цикл науково-популярних передач « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
НАНУ: На телеканалі «Рада» започатковано цикл науково-популярних передач
9-09-2016

Гостем першої програми з циклу науково-популярних передач на парламентському телеканалі «Рада» став віце-президент Національної академії наук України, директор Інституту теоретичної фізики імені М.М. Боголюбова НАН України академік Анатолій Глібович Загородній.Перший випуск програми було присвячено знайомству аудиторії телеканалу з Національною академією наук України, її головними здобутками, а також поточній ситуації із державним фінансуванням вітчизняної наукової сфери. Академік А. Загородній висловив вдячність Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти та його очільнику – професору, народному депутату України О. Співаковському за ініціативу в започаткуванні циклу.

Такі передачі, за словами академіка А. Загороднього, є надзвичайно важливими для Академії, адже суспільство має бути поінформоване про стан вітчизняної науки. У громадян можуть виникати запитання, як функціонує та які саме досягнення має наукова галузь. Тому важливо донести до аудиторії той факт, що українські науковці були й залишаються знаними в усьому світі завдяки значним досягненням у різних сферах наукового знання.

Слід зазначити, що новий цикл науково-популярних передач на парламентському телеканалі «Рада» буде присвячено сьогоденню та перспективам розвитку української науки, а також найважливішим науковим відкриттям та винаходам вітчизняних вчених.

Додатково:

НАНУ: Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського надає доступ до провідних світових баз даних наукової інформації


На сайті НАНУ відкрито розділ: "Коментарі Академії до актуальних питань науки, що обговорюються у засобах масової інформації"

"Scientific Social Community": 5 факторов, которые мешают науке в вузах?

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів