Розвиток білатеральних університетських програм – один з пріоритетів співпраці України та Польщі в сфері вищої освіти « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Розвиток білатеральних університетських програм – один з пріоритетів співпраці України та Польщі в сфері вищої освіти
25-08-2016

Українським вищим навчальним закладам необхідно розвивати білатеральні освітні програми з партнерськими польськими університетами.На цьому наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з представниками делегацій польської освітянської фундації «Perspektywy» та керівництвом Конфедерації ректорів технічних університетів Республіки Польща 22 серпня 2016 року.

«Створення сучасних білатеральних програм – це той освітній продукт, який зацікавить студентів. Очевидно, що навіть іноземні студенти матимуть більше стимулів навчатися на таких програмах, якщо по завершенню вони отримуватимуть два дипломи – польський та український. Ми бачимо, що сьогодні провідні технічні університети України рухаються до збільшення кількості англомовних програм, і це означає, що ми нарощуємо потенціал і стаємо більш конкурентоздатними на світовому ринку освітніх послуг», - зазначила Лілія Гриневич.

За словами Міністра, білатеральні програми також можуть зацікавити українських студентів, які мають намір навчатися в університетах країн ЄС та не завжди вимогливо обирають виші. Разом з тим, це не скасовує необхідності надавати майбутнім студентам об’єктивну інформацію про університети, зокрема, шляхом запровадження міжнародних рейтингових оцінювань програм та вищих навчальних закладів. Саме досвід участі польських партнерів у таких рейтингах та їх напрацювання з оцінки якості вищої освіти можуть бути корисними у подальшій співпраці.

Під час зустрічі також обговорювалися питання імплементації Закону України «Про вищу освіту». Лілія Гриневич відзначила важливість якнайшвидшої реалізації норм закону, запуску роботи Національного агентства забезпечення якості вищої освіти, надання широкої автономії вишам, а також забезпечення прозорості та відкритості процесу ліцензування та акредитації ВНЗ.

Президент польської фундації «Perspektywy» Вальдемар Сівінський відзначив, що співпраця українських та польських вишів має простягатися також на проекти з академічних обмінів для студентів та викладачів. Поряд із тим, співпраця у цій сфері, на думку польського експерта, має бути побудована подібною до автостради з двостороннім рухом, щоб участь у проектах була приблизно співмірною від кожної зі сторін.

Довідково:

Польська освітянська фундація «Perspektywy» – є незалежною, некомерційною національною організацією, заснованою 1 червня 1998 року в цілях заохочення й підтримки освіти. Рада фундації складається з дійсних і колишніх ректорів польських університетів та громадських діячів, зацікавлених у розвитку вищої освіти в Польщі.

Фундація «Perspektywy» відіграє важливу роль у підвищенні якості вищої освіти Республіки Польща та налагодженні плідних міжнародних комунікацій у сфері освіти. Вона організовує публічні дебати та семінари з питань освіти, проводить освітні інформаційні кампанії для старшокласників і студентів щодо можливості отримання вищої освіти, організовує національний рейтинг університетів, а також бере участь у проведенні міжнародних освітніх заходів.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів