Україно-німецька комісія отримала 78 заявок на фінансування проектів від українських наукових інституцій « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Україно-німецька комісія отримала 78 заявок на фінансування проектів від українських наукових інституцій
17-07-2016

Україно-німецька комісія з науково-технічного співробітництва розгляне 78 наукових проектів, які були подані українськими інституціями для отримання грантового фінансування від урядів Німеччини та України на 2017-2018 роки.Перелік проектів та процедури подальшої роботи розглядалися та були затверджені 13 липня у Берліні в рамках спільного засідання українських та німецьких експертів.

«За умовами конкурсу українські науковці мали подавати заявки на дослідження спільно із представниками наукових інституцій Німеччини. Такі двосторонні проекти отримують спільне україно-німецьке фінансування та відкривають можливість для наших науковців здійснювати дослідження на базі німецьких наукових інституцій, із використанням такого наукового обладнання, яке не завжди є в Україні», – розповів заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха.

Заявки на фінансування подавалися за двома напрямками – структурні проекти та традиційні (або проекти мобільності). Структурні проекти покликані генерувати рішення, які дозволять реформувати систему організації наукової діяльності в університетах та академіях наук України, а також сприятимуть створенню нових наукових кластерів. Традиційні проекти – направлені на вивчення окремих наукових проблем та підтримують перехресні візити українських та німецьких науковців, які працюють над вирішення спільних наукових задач.

Серед 78 поданих заявок – 16 є структурними проектами, за якими фінансування традиційно більше, та 62 – стосуються реалізації традиційних проектів. Вже на початку осені будуть визначені 10 з них, які отримають фінансування.

«Якщо говорити про статистику заявок, то 42 проекти надійшли від дослідників з університетів, 30 – від інститутів Національної академії наук України, а решта – від науково-дослідних організацій різних міністерств та галузевих академій», – зазначив Максим Стріха.

Серед лідерів за кількістю поданих заявок – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут», Національний технічний університет «Львівська політехніка» та Інститут фізики напівпровідників імені В. Лашкарьова НАН України.

Тематика досліджень, які були подані для конкурсного відбору, торкнулася багатьох актуальних питань, наприклад: дослідження в області нано-технологій, вивчення кліматичних змін, епідемій у тваринництві, дослідження та створення біоактивних сполук, виробництво біоматеріалів, вітроенергетика, розробка сполук проти раку та діабету, ендопротезування, дослідження та створення сучасних композитних матеріалів, запровадження технологій очистки стічних вод, синтез нанокристалів, енергетичний менеджмент, реформування структур та систем трансферу технологій, розробка ортопедичних імплантатів, спільні археологічні дослідження доби залізного віку, волоконно-оптичні розробки, проекти з координації великомасштабних експериментів тощо.

: анонси :
: акценти :
Рейтинг вищих навчальних закладів «Топ-200 Україна» — 2016/2017 рік
НАНУ: Результати конкурсів проектів у галузі космічних досліджень
СумДУ: Анатолій Васильєв окреслив принципи діяльності університету в телепроекті «Бліц-інтерв’ю» (+ відео)
ІНФОРМАЦІЮ ПРО 10 КРАЩИХ ВНЗ В РЕЙТИНГУ «ТОП-200 УКРАЇНА 2017» ПРЕДСТАВЛЕНО НА САЙТІ IREG OBSERVATORY
МОЗ: Мінімальний прохідний бал для вступу на медичні спеціальності - 150 балів з кожного сертифікату ЗНО
ЄС підтримуватиме українські організації та дослідників у «Горизонт 2020»
Кількість патентів, отриманих ВНЗ України у 2016 році
Рахункова палата: Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених на підготовку фахівців з вищою медичною освітою у 2016 р.
МНР: Збірник аналітичних записок по дослідженнях кошторисів університетів 2016
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів