Завершено перевірку сертифікаційних робіт учасників ЗНО з української мови і літератури, математики та історії України « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Завершено перевірку сертифікаційних робіт учасників ЗНО з української мови і літератури, математики та історії України
26-05-2016

«Порівнювати таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100–200 різних років – некоректно», – директор Українського центру оцінювання якості освіти.В Українському центрі оцінювання якості освіти завершено перевірку сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики та історії України. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів, а також таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів уже розміщені на інформаційних сторінках учасників. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив журналістів директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

25 травня відбулося засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, де визначено поріг «склав/не склав» з української мови і літератури – 23 бали, математики – 9 балів та історії України – 25 балів. Відповідно, зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури склали 91% учасників тестування, з математики – 85 %, з історії України – 87 %. Усі абітурієнти, які подолали пороговий бал, зможуть брати участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України.

«Звертаємо увагу, що у 2016 році запроваджено нову методику визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що значно відрізняється від методики попередніх років. Тому порівнювати таблиці переведення тестових балів у рейтингову оцінку за шкалою 100–200 різних років – некоректно. Нагадуємо, що цьогоріч для вступу до вищих навчальних закладів прийматимуться сертифікати, видані лише у 2016 році, тому всі абітурієнти мають однакові шанси на вступ», – пояснив Вадим Карандій.

Результати державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання, з української мови, математики, історії України будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти 27 травня. Окремо до загальноосвітніх навчальних закладів вони не надсилатимуться.

Для завантаження відомості результатів державної підсумкової атестації керівник навчального закладу (або визначена ним особа) за допомогою логіна та пароля, наданого раніше регіональним центром оцінювання якості освіти, має ввійти на сторінку навчального закладу, скориставшись сервісом «Заклади освіти» на сайті Українського центру. Відповідний файл буде розміщено у вкладці «Відомість результатів ДПА».

Цілісність і справжність даних, відображених у відомостях, буде засвідчено електронним цифровим підписом. Порядок дій для завантаження відомості та перевірки дійсності електронного цифрового підпису Українського центру буде роз’яснено у вкладці «Відомість результатів ДПА» сервісу «Заклади освіти».

«Учасники, які не склали тест з української мови і літератури, до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з інших навчальних предметів не допускаються. Такі особи не отримають запрошень на наступні тестування, навіть якщо були раніше зареєстровані», – уточнив Вадим Карандій.

Абітурієнти, які склали тест з української мови і літератури, отримають запрошення-перепуски для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології, фізики, географії та хімії до 30 травня на своїх інформаційних сторінках. Радимо заздалегідь роздрукувати запрошення-перепустку, а також ознайомитися з адресами пунктів проведення ЗНО та схемами проїзду до них.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання завершиться 17 червня тестуванням з хімії. Результати основної сесії з російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології будуть оприлюднені до 17 червня, а з фізики, географії, хімії – до 25 червня. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 14 червня по 4 липня, результати її будуть оголошені до 8 липня.Додатково:

УЦОЯО готується до ЗНО: "Наш сайт працює у робочому режимі... але... перевантажено - спробуйте ще раз пізніше."

Директор УЦОЯО: «Для вступу абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року»

Інна Совсун: «У нас немає базових показників, на які ставки працюють наші викладачі, яким є реальний стан забезпечення університетів...»

: анонси :
: акценти :
Зарегистрирован законопроект о внесении изменений в ЗУ «О высшем образовании» усиливающий автономию университетов
Автономія ВНЗ 2018: Стан справ у НМУ ім.Богомольця станом на 11.10.2018
Питання діяльності НМУ ім. О.О. Богомольця та юридичні аспекти кадрових та інших рішень
Times Higher Education: Рейтинг кращих університетів світу 2019 (World University Rankings 2019)
Опубликован рейтинг университетов QS Graduate Employability Ranking 2019
Times Higher Education: Кращі університети Євразії 2018
Рейтинг міст України за результатами ЗНО-2018
Рейтинг областей України за результатами ЗНО-2018: Найкращий результат знову показали учні Львівської та Київської областей
World Universities Web Ranking 2018 - рейтинг університетів за популярністю у Інтернеті /липень 2018/
Інформацію про 10 кращих ВНЗ в рейтингу «Топ-200 Україна 2018» представлено на сайті IREG Observatory
Рейтинг університетів України за показниками Scopus станом на 06.04.2018 року
Імена новообраних у 2018 році академіків НАН України
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів