Основним завданням є реформа змісту освіти « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Основним завданням є реформа змісту освіти
19-05-2016

Нашим основним завданням є реформа змісту освіти, - Лілія ГриневичОсновним завданням для Міністерства освіти і науки України є проведення реформи змісту освіти. На цьому наголосила міністр Лілія Гриневич під час брифінгу у Сумській обласній державній адміністрації, в рамках робочої поїздки.

«Школа повинна готувати дітей до життя, надавати їм компетентності, уміння і знання, які необхідні для життя у 21 столітті, а навчальні програми не повинні бути перевантаженими зайвою теоретичною інформацією», - наголосила міністр.

Лілія Гриневич повідомила, що Міносвіти працює над введенням елементів компетентнісного навчання у початковій школі, у зв’язку з чим, вже переглядаються навчальні програми.

«Навчання в початковій школі перевантажено зайвою інформацією, що не дає можливості дітям розвивати творчі здібності», - зазначила Міністр.

Окрім того, Лілія Гриневич заявила, що Міністерство розпочинає розроблення нових стандартів освіти у початковій, базовій та старшій школі.

За словами міністра, саме концепція нової української школи стане предметом обговорення на майбутніх серпневих конференціях освітян. «У ній ми випишемо всі особливості, які пов’язані з новим підходом до компетентного навчання, а також запропонуємо структуру нової української школи та механізми, які дозволять реалізувати цей проект», - підкреслила Лілія Гриневич.Додатково:

"Модернізація" професійно-технічної освіти

Лилия Гриневич: Стоимость аттестатов будет удешевлена

Палкий привіт абітурієнтам від парламенту

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів