9 квітня відбудеться пробне ЗНО з 11 предметів « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
9 квітня відбудеться пробне ЗНО з 11 предметів
8-04-2016

9 квітня пройде пробне зовнішнє незалежне оцінювання з математики, історії України, англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, фізики, хімії.Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення тестування. Оскільки у 2016 році державна підсумкова атестація з математики та історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) проходитиме у формі зовнішнього незалежного оцінювання, сертифікаційна робота з цих предметів включатиме завдання, результати яких будуть зараховані до атестату про повну загальну середню освіту, а також використовуватимуться під час прийому до вищих навчальних закладів.

Сертифікаційна робота з історії України складатиметься з двох частин. Перша частина міститиме 30 завдань періоду ХХ – початку ХХІ ст., результати виконання яких під час основної сесії зараховуватимуться як державна підсумкова атестація, друга частина – від найдавніших часів до кінця ХІХ ст. Результати виконання завдань обох частин будуть використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Сертифікаційна робота з математики міститиме 33 завдання, 3 з них (31–33) – відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Спосіб та етапи виконання цих завдань, учасник зовнішнього незалежного оцінювання має записати до бланка відповідей Б. Під час основної сесії ЗНО результат виконання завдань 1–28, 31, 32 буде зараховуватися як державна підсумкова атестація, результат виконання завдань всієї сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Тестування розпочнеться об 11 годині. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за паспортом (свідоцтвом про народження) або іншим документом, що посвідчує особу. Адреса пункту тестування вказана у запрошенні-перепустці, що розміщена в особистому кабінеті кожного учасника пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру.

Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учасників і для конкурсного відбору до вищих навчальних закладів.

Детальніше про процедуру проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайтах або за телефонами регіональних центрів.

: анонси :
: акценти :
Рейтинг вищих навчальних закладів «Топ-200 Україна» — 2016/2017 рік
ДП «Інфоресурс»: Основні проблеми вступної кампанії 2017 року
СумДУ першим серед українських вишів увійшов до рейтингу кращих молодих університетів світу від QS
Мінекономрозвитку: Держзамовлення на вступ до ВНЗ в 2017 році буде скорочено на 20,7%
Лист НМУ імені О.О. Богомольця до державної організаціїї "ЦЕНТР ТЕСТУВАННЯ": Вимагаємо виконати належним чином свої обов'язки!
ІНФОРМАЦІЮ ПРО 10 КРАЩИХ ВНЗ В РЕЙТИНГУ «ТОП-200 УКРАЇНА 2017» ПРЕДСТАВЛЕНО НА САЙТІ IREG OBSERVATORY
Кількість патентів, отриманих ВНЗ України у 2016 році
ДІНЗ: Абітурієнти повинні звертати увагу на наявність у ВНЗ ліцензій і сертифікатів про акредитацію спеціальностей
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів