Що читають українці « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Що читають українці
20-03-2016

ТОП-5 книг для дозвілляДорослі книги з емоціями, думками та діями людей в різні епохи та різні часи

Жанрів української літератури багато – на всі смаки, але у кожного свої вподобання і побажання. Тим не менше, є книги, які стають улюбленцями читачів і не дивлячись на те, що з часу їх видавництва пройшло вже декілька років, їх чекають і продовжують читати.

Сайт Сегодня.ua спільно з видавництвом Старого Лева зробив підбірку ТОП-5 книг, які були найпопулярнішими серед читачів з початку 2016 року.

"Фелікс Австрія", Софія Андрухович

feliks_avstria_01

Станіславів кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах "щасливої Австрії", в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах.

І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, – долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

Книга вперше була видана в 2014 році. Тоді ж вона отримала дві нагороди: спеціальна відзнака Форуму видавців та переможець премії "Книга року ВВС".

"Що таке українська література", Леонід Ушкалов

shcho_take_ukr_literatura_0

До книги ввійшли 45 есеїв, які вперше побачили світ у 2012–2013 роках на шпальтах газети "Україна молода" в рубриці "Уроки літератури від Леоніда Ушкалова". У них автор порушує цілу низку питань, важливих для кожної людини: щастя, свобода, любов, правда, поезія, самотність...

Цікаво, що героями есеїв є і добре відомі всім класики, зокрема Сковорода, Квітка-Основ’яненко, Шевченко, Гоголь, Драгоманов, Франко, Леся Українка, Кобилянська, Винниченко, Хвильовий, Йогансен, Маланюк, Довженко, Яновський, і куди менше знані автори: Кримський, Шпол, Буревій, Чернов, Теліга, Лівицька-Холодна й інші.

Написані в яскравій публіцистичній манері, ці "уроки" незаперечно свідчать про одне: українська літературна традиція від давнини до сьогодні – багата, барвиста і надзвичайно цікава.

"Любовне життя", Оксана Луцишина

lubovne_zuttia_0_01

Дослідниця творчості Бруно Шульца та Вальтера Беньяміна, авторка кількох книг віршів та збірок малої прози Оксана Луцишина розповідає в своєму романі пронизливу історію про любов і вигнання.

Йора зустрічає Себастьяна – і саме з цієї зустрічі починається її інше, справжнє життя. Ключем до роману "Любовне життя" є, зокрема, колода карт Таро, але водночас це реалістична сюжетна "емігрантська" проза з виразно окресленою соціальною проблематикою.

Ця іронічна і ніжна, інтелектуальна і романтична, майже невигадана і абсолютно фантастична історія з флером м’якого гумору і немилосердного сарказму гарантовано подарує вам радість, задоволення від читання і навіть трохи катарсису.

Книгу рекомендують читати всім, кому вже виповнилось 18 років.

"Остання жінка, останній чоловік", Людмила Таран

ostania_zinka_ostanij_cholovic_0_01

Буденність та буттєвий вимір, іронія й романтизм, таємничо-містичне та впізнаване — все це поєдналося в цій книзі новел. Одвічна напруга й осяйні миті людських стосунків, екзистенційні переживання, знайомі чи не кожній людині, — провідна проблематика її прози.

В книзі відверто розповідається про відчуття та емоції, тому книгу не рекомендують брати до рук тим, кому менше 17 років.

"Корнелія", Надія Мориквас

kornelia

Найбільше місця в серці юної красуні Корнелії займає відомий поет-молодомузівець Петро Карманський. Це твір глибокого проникнення письменниці у буття галичан 30-50-х років минулого століття. Серед учасників романного дійства – конкретні і вигадані особи, які, творячи свої біографії і достовірні історії, стали жертвами і героями епохи.

Цей роман-есей є своєрідним пророцтвом, застереженням до трагічних реалій нашого часу. 

В дизайні обкладинки та форзаців використані автентичні елементи з пам’ятника Корнелії Опришко – учениці Дрогобицької української гімназії "Рідної школи" ім. Івана Франка, а також світлина К. Келлі Робертса.


: анонси :
: акценти :
ЗАЯВА НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ: РЕКТОР НМУ АМОСОВА ПОДАСТЬ ЗАЯВУ В НАБУ ЧЕРЕЗ ПІДОЗРИ В ЗЛОВЖИВАННЯХ У МОЗ
Опубліковано новий рейтинг Webometrics (January 2018 Edition 2018.1.0)
World Universities Web Ranking 2018 - рейтинг університетів за популярністю у Інтернеті
Кількість патентів, отриманих ВНЗ України у 2017 році - ІНФОРМАЦІЯ В РАМКАХ ПІДГОТОВКИ РЕЙТИНГУ "ТОП 200 УКРАЇНА"
ВНЗ України в міжнародних асоціаціях університетів у 2017 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Катерина Амосова: Як навчають компетентних лікарів в Україні
Щорічний обсяг недофінансування державою освіти протягом останніх 5 років складає близько 15-20 % від потреби
ІНФОРМАЦІЮ ПРО 10 КРАЩИХ ВНЗ В РЕЙТИНГУ «ТОП-200 УКРАЇНА 2017» ПРЕДСТАВЛЕНО НА САЙТІ IREG OBSERVATORY
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів