«Prometheus»: Опубліковано рейтинг популярності книг за якими навчаються студенти Гарварду, Оксфорду, MIT та інших провідних вишів! « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
«Prometheus»: Опубліковано рейтинг популярності книг за якими навчаються студенти Гарварду, Оксфорду, MIT та інших провідних вишів!
23-02-2016

Фантастична новина! Тепер у всіх охочих є можливість вчитися по книгах і статтях, за якими навчаються студенти Гарварду, Оксфорду, MIT та інших провідних західних вишів!

The Open Syllabus Project опублікував інтерактивний рейтинг популярності книг і текстів, які в останнє десятиліття задавалися в якості обов'язкового читання студентам найкращих університетів Заходу.

Рейтинг можна фільтрувати по навчальних закладах, галузях знань і країнах. Крім того, якщо ви знайшли цікаву книгу або статтю, досить натиснути на її назву, щоб отримати добірку пов'язаних книг: ця функція працює просто відмінно і варта мало не всіх інших можливостей рейтингу разом узятих. А ще тут є чудова візуалізація 10 000 найпопулярніших книг в західних університетських програмах - http://explorer.opensyllabusproject.org/graph. Всесвіт університетських книг - структурований і прекрасний. Ви просто зобов'язані це побачити!


Додатково:


«Prometheus» відкрив реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс Гарвардського університету CS50 “Основи програмування”

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів