Японія дала Україні $ 460 тисяч на освіту і медицину « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Японія дала Україні $ 460 тисяч на освіту і медицину
14-02-2016

Уряд Японії надав Україні безоплатну фінансову допомогу в рамках Програми гуманітарної безпеки “Кусаноне” на $ 460 тисяч для реалізації шести проектів в сфері освіти та медицини в Київській, Дніпропетровській, Черкаській, Херсонській і Запорізькій областях.Церемонія підписання грантових угод відбулася в п’ятницю в Києві за участю посла Японії в Україні Шигекі Суми.

“Проекти в рамках програми “ Кусаноне “ гарні, оскільки вони дуже швидко створюються і японська сторона може безпосередньо надати допомогу людям”, – зазначив дипломат.

Підписані угоди передбачають: “Проект оснащення Центру реабілітації дітей-інвалідів м Бровари ліфтом і міні-автобусом”; “Проект модернізації медичного обладнання в Нововоронцовської центральної районної лікарні” (апарат УЗД, гастроскоп, кардіограф); “Проект модернізації медичного обладнання в Покровської центральної районної лікарні” (відеоендоскопічний комплекс); “Проект модернізації медичного обладнання в Лисянської міській лікарні” (апарат УЗД, гастрофіброскоп, аналізатор гематологічний); проект модернізації медичного обладнання в Мелітопольській міській лікарні № 2 “(апарат УЗД).

Проекти будуть реалізовані в рамках першого етапу програми “Кусаноне”, яка спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами. У березні планується підписання шести нових контрактів по схожих проектах майже на $ 420 тис.

З 2002 і до сих пір в Україні в рамках програми “Кусаноне” реалізовано дев’яносто один проект на загальну суму близько $ 6,6 мільйона.

В цілому з березня 2014 року Японія надала Україні фінансову підтримку для стабілізації і стимулювання реформ в Україні на загальну суму $ 1,85 млрд.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів