У п'яти областях України стартував новий освітній проект « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
У п'яти областях України стартував новий освітній проект
6-02-2016

Проект "Вчимося жити разом" буде реалізований в двох напрямках

В Україні стартував проект "Вчимося жити разом" (компонент "Освіта на основі життєвих навичок"), до якого додано п'ять областей, зокрема: Запорізька, Донецька, Луганська, Харківська, Дніпропетровська. Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки України.

Проект "Вчимося жити разом" буде реалізований в двох напрямках: формування у школярів життєвих навичок, що сприяють позитивній адаптації (виконавець – ГО "Дитячий фонд "Здоров'я через освіту"), і надання дітям психологічної та соціальної допомоги і підтримки (виконавець – НаУКМА). Реалізація проекту стала можливою в рамках Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Відібрані установи при проведенні проектних заходів будуть отримувати організаційно-методичну підтримку Міністерства освіти і науки України. Для кожного дошкільного закладу – учасника проекту – буде підготовлено не менше одного вихователя за програмою проекту, а для кожної школи – не менше трьох педагогічних працівників: вчитель початкових класів, вчитель базової школи, який викладає основи здоров'я, і вчитель старшої школи.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів