Федерація роботодавців України: Підтримай українську профтехосвіту « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Федерація роботодавців України: Підтримай українську профтехосвіту
27-01-2016

Ще вчора роботодавці потерпали від недостатньої якості професійних кадрів, а вже завтра ми можемо опинитися в ситуації, коли професійних кадрів не буде взагалі.

Починаючи з 1 січня 2016 року фінансування закладів професійно-технічної освіти передано на місцевий рівень, про що чітко прописано у законах "Про Державний бюджет України на 2016 рік", "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Але органи місцевої влади абсолютно не готові взяти на себе фінансування мережі 840 професійно-технічних навчальних закладів в Україні, в яких навчається більше 300 000 учнів - майбутніх кваліфікованих робітників, та працює понад 40 000 педагогів-майстрів професійного навчання.

Вже виникають проблеми зі сплатою стипендій та заробітних плат.


В Федерації роботодавців України попереджають про те, що відсутність бюджетного фінансування поставить більшість навчальних закладів поза межі виживання, що призведе до руйнації системи профтехосвіти на місцях і вже у наступному році економіка України не отримає робітничих кадрів з гостродефіцитних професій!

Своє бачення вирішення питання з фінансування системи профтехосвіти в Україні Федерація роботодавців України виклала у Зверненні до Президента України, Голови Верховної Ради та Прем'єр-міністра України.


У Зверненні, ФРУ пропонує:

- у 2016 році продовжити фінансування професійно-технічних навчальних закладів у формі освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам;

- визначити перехідний період упродовж трьох років (2016-2018 рр.) для здійснення оптимізації мережі закладів системи ПТО;

- визначити категорії навчальних закладів, які можуть бути передані на місцевий бюджет, й ті, які мають залишитися на державному фінансуванні, що пов'язано зі специфікою підготовки фахівців з певних напрямів (гірничо-видобувна, металургійна, машинобудівна, транспортна, оборонна галузі, зв'язок тощо).


Федерація роботодавців України закликає бізнес-об'єднання та підприємства приєднуватись до цієї вимоги до влади аби остаточно не залишити Україну без кваліфікованих робітничих кадрів.

Свою підтримку ви можете висловити на: press@fru.org.ua, andreychuk@fru.org.ua

ВЖЕ ПРИЄДНАЛИСЯ

Бізнес-об'єднання

Всеукраїнське об'єднання обласних організацій роботодавців підприємств житлово-комунальної галузі "Федерація роботодавців ЖКГ України"
Всеукраїнське об'єднання обласних організацій роботодавців підприємств легкої промисловості "Укрлегпром"
Об'єднання роботодавців в Житомирській області
Всеукраїнське галузеве об'єднання організацій роботодавців хімічної промисловості Український союз пожежної та техногенної безпеки

Додатково:

Федерація роботодавців України: У 5-10 річній перспективі Україна буде жити з дефіцитом працівників

Інна Совсун: В Україні запровадження контрактної системи серед вчителів почнуть з пенсіонерів

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів