НТУУ «КПІ» та ГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» уклали Меморандум про співробітництво « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
НТУУ «КПІ» та ГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» уклали Меморандум про співробітництво
22-12-2015

НТУУ «КПІ» та ГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея» 21 грудня уклали Меморандум про співробітництво та організацію взаємовідносин.

Меморандум визначає відносини та напрями співпраці між університетом та ГО «Міжнародна Антикорупційна Асамблея». Від імені університету своїм підписом його скріпив ректор Михайло Згуровський. Від імені «Міжнародної Антикорупційної Асамблеї» – голова цієї організації В’ячеслав Саєнко.

Це підписання стало останнім пунктом порядку денного сьогоднішнього засідання ректорату, тож з боку університету учасниками церемонії стали проректори, керівники служб, очільники студентських організацій, а також голова університетської Комісії з боротьби з корупцією професор Валерій Жуйков і Уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції в НТУУ «КПІ» професор Олексій Кравчук. З боку «Міжнародної Антикорупційної Асамблеї» участь у ній взяли керівник департаменту цієї організації в Київській області Сергій Пущков та начальник її міжнародно-координаційного відділу Ксенія Монашова.

Михайло Згуровський нагадав, що системна робота в напрямі боротьби з корупційними явищами розпочалася в університеті ще десять років тому. Саме тоді в КПІ було проведено велике соціологічне дослідження з цієї тематики. Його результати були обговорені на засідання Вченої ради і оприлюднені на шпальтах газети «Київський політехнік» у матеріалі під заголовком «Час вимити руки!». А головне, з нього було зроблено відповідні висновки. Ця робота і нині проводиться постійно. Тож це підписання, за словами ректора, є для університету важливою подією, яка надає змогу поєднати зусилля університету в подоланні і запобіганні корупції з досвідом і можливостями поважної міжнародної організації.


Додатково:

В НТУУ «КПІ» відбулася регіональна нарада-семінар з питань організації вступної кампанії 2016 року

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів