На базі НТУУ «КПІ», Державного концерну «Укроборонпром» і Державної космічної агенції України створено Інноваційно-виробничу платформу « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
На базі НТУУ «КПІ», Державного концерну «Укроборонпром» і Державної космічної агенції України створено Інноваційно-виробничу платформу
25-09-2015

24 вересня в Києві підписано Генеральну угоду про створення Інноваційно-виробничої платформи – нової для нашої країни моделі об’єднання науково-інноваційних організацій та промислових підприємств.

Її створення ініціювали Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Державний концерн «Укроборонпром» і Державне космічне агентство України

Мета платформи – інтенсифікація розробок, виробництва та впровадження наукоємної, конкурентоспроможної та високотехнологічної продукції, передусім військового та подвійного призначення.

Церемонія підписання відбулася в експозиційному залі ХІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека», що проходить цими днями у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті м.Києва.

Місце для укладення угоди про утворення нового об’єднання обрано невипадково: виставка, як зрозуміло з її назви, є майданчиком, на якому закордонні та вітчизняні компанії та наукові установи демонструють свій потенціал у галузі розробки і виробництва озброєння, військової техніки та супутнього спорядження. Звісно, основна увага відвідувачів прикута до експозицій вітчизняних виробників. Найбільший стенд розгорнув ДК «Укроборонпром», до складу якого входить більшість українських виробників озброєнь і військової техніки. А неподалік від нього виставлено й зразки розроблених фахівцями КПІ виробів оборонного призначення, що включені в державне оборонне замовлення і нині почали вироблятися на підприємствах концерну.

«Сьогодні вперше в незалежній Україні створюється модель наукового інноваційно-виробничого об’єднання, яка має забезпечити в єдиному нерозривному циклі розробку і реалізацію нових, проривних проектів і виробництво сучасної продукції, яка надзвичайно потрібна Україні,
– наголосив ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський, відкриваючи церемонію підписання угоди. – Ми вдячні нашим давнім партнерам – «Укроборонпрому», підприємствам, які входять до цього концерну та підприємствам Державного космічного агентства України, з якими нас пов’язує багатолітня співпраця, ми вдячні також Раді безпеки і оборони за підтримку. Але до цього моменту нам у здійсненні нашої співпраці заважали міжвідомчі бар’єри. Завдяки створенню такого об’єднання ці бар’єри будуть суттєво зменшені… Ми сподіваємося, що нова модель співробітництва забезпечить подальший прорив як в економіці країни, так і в забезпеченні безпеки держави».

Про важливість безпосереднього зв’язку між наукою, освітою та реальним сектором національної економіки говорив і генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Роман Романов. Він підкреслив, що підписання угоди виводить співпрацю між наукою та виробництвом на новий рівень. Вона дозволить максимально швидко передавати науковий продукт, який виробляють вітчизняні дослідники, на виробничі майданчики. Це особливо важливо в умовах війни, яку нині веде наша країна. «Адже ми кажемо не просто про проекти, не просто про продукти, ми кажемо про створення виробів, які зможуть захистити життя та здоров’я наших солдатів і офіцерів, які перебувають у зоні АТО», – додав він.

Отже від імені НТУУ «КПІ» угоду підписав його ректор Михайло Згуровський, від імені підприємств концерну «Укроборонпром» та ДКАУ – керівники Казенного підприємства спеціального машинобудування «Арсенал», Публічного акціонерного товариства «Елміз», Публічного акціонерного товариства «Завод Маяк», Державного підприємства «Київський державний науково-дослідний інститут гідроприладів», Відкритого акціонерного товариства «Меридіан» ім.С.П.Корольова», публічного акціонерного товариства «НВО «Київський завод автоматики ім. Г. І. Петровського», Державного підприємства «ВО «Київприлад». Крім того, до платформи приєднався і Науковий парк «Київська політехніка». Після підписання документ затвердили генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов і в.о. голови Державного космічного агентства України Олександр Голуб.

Після церемонії підписання його організатори відповіли на запитання журналістів. Серед них було й запитання щодо можливості розширення складу учасників об’єднання. На нього відповів Михайло Згуровський. За його словами, нова платформа є відкритою й для інших підприємств та наукових організацій, які зацікавлені у створенні інноваційної продукції для потреб оборони і безпеки країни, а також продукції подвійного призначення.

Додатково:

НТУУ «КПІ»: Керівники наукових і технологічних парків країни створили свою Національну асоціацію

Ректор НТУУ «КПІ»: Університетська наука є тим резервом, використання якого може сприяти створенню нової моделі економіки України

В НТУУ «КПІ» відбулась нарада представників промислового комплексу Києва

На навколоземну космічну орбіту виведено наносупутник створений в КПІ

Інформацію про 10 кращих ВНЗ в рейтингу «Топ-200 Україна 2015» представлено на сайті IREG Observatory

: анонси :
: акценти :
Незалежне оцінювання університетів: академічний рейтинг "Топ-200 Україна 2020"
Інформацію про 10 кращих ЗВО в рейтингу «Топ-200 Україна 2020» представлено на сайті IREG Observatory
"Наука та метрика": До уваги вченої спільноти! Новий проєкт Порядку присудження наукових ступенів
Кабінет Міністрів опублікував постанову щодо продовження адаптивного карантину до 31 липня
МОН: Мінімальна вартість контрактного навчання 2020
ДНТБ: Статистика використання працівниками українських ЗВО доступу до Scopus, Web of Science та SpringerLink
Президент: Про вдосконалення вищої освіти в Україні
Український державний центр міжнародної освіти: У 2019 році в Україні навчалося 80470 іноземних студентів
World Universities Web Ranking 2020 (January edition) - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів