7 порад, як здобути стипендію за кордоном « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
7 порад, як здобути стипендію за кордоном
7-08-2015

Студенти, які нещодавно отримали фінансування свого навчання за кордоном, найкраще знають, як шукати такі можливості. Цього року переможці конкурсу стипендій від QS пропонують 7 основних підказок для всіх охочих.

1. Звертайтеся за стипендією якомога раніше.

Це одна з тих порад, яку ви, мабуть вже втомилися слухати, але успішні здобувачі фінансування кажуть, що вона була дуже важливою для успіху. «Виші мають певний обсяг коштів, і тому чим раніше ви до них звернетеся, тим більше ви отримаєте і тим легше буде отримати стипендію», говорить Алексіс Чізмазія, який отримав стипендію від QS-IE University Scholarships.

2. Перевіряйте сайти ВНЗ на можливість отримання стипендій.

Якщо ви знаєте, в яких університетах ви хочете вчитися, тоді сайти цих навчальних закладів гарне місце, щоб почати пошук стипендії. Доріс Фан, переможець стипендії 2015 QS Connect Masters Scholarship, каже: «Я б запропонував вивчити веб-сайт університету, куди ви маєте намір вступити. Як правило, веб-сайт надасть вам значні ресурси щодо отримання стипендій, матеріальної допомоги та інших джерел фінансування».

3. Пошук інших постачальників стипендій.

Переможці стипендіальних конкурсів також підкреслюють важливість виходити за межі університетів, щоб знайти альтернативних постачальників стипендій, таких як, наприклад, QS-стипендії. «Дослідження такого роду — це ключ до успіху», говорить Туї Пхамова Тхань, який успішно отримав стипендію QS-Manchester Business School Scholarships. «Поговоріть з людьми, і розширте ваш пошук доступних можливостей фінансування за допомогою інших ресурсів, таких як бібліотеки, Інтернет або книги».

4. Зверніть особливу увагу на тему конкурсного есе.

Після того як ви визначили, які стипендіальні програми вас цікавлять, наступним етапом буде заповнення анкет з точною орієнтацією на конкретні питання в них. «Знайдіть час, щоб проаналізувати тему конкурсних есе, — радить Саліматоу Балду — інший отримувач стипендії QS-IE University Scholarship. — Визначте всі ключові слова, витратьте час, щоб зрозуміти їх і суворо дотримуватися питань, на які ви відповідаєте».

5. Дайте почитати вашу заявку грамотній людині.

Це допоможе вам знайти помилки. Конструктивний зворотний зв'язок також може допомогти вам стати більш обізнаним щодо ваших власних сильних сторін і досягнень. "Мої анкети завжди значно поліпшувалися після того, як я просив когось критично поглянути на них, — говорить Стівен Джарвіс, володар QS Academic Excellence Scholarship. — Якщо цей хтось знає, хто ви і звідки, він може подумати про речі, про які не подумали ви, а також допоможе вам підтягти текст і перевірити граматику ".

6. Керуйте своїм часом.

Тайм-менеджмент особливо важливий, якщо ви берете участь відразу в декількох конкурсах на стипендії. Складіть календар всіх термінів і дайте собі достатньо часу, щоб попрацювати над кожним пакетом документів. Валентина Сандулова, переможець QS EDHEC-Business School Scholarship, встигала працювати повний день під час конкурсу. Вона радить: «Будьте терплячі, продовжуйте спроби, і переконайтеся, що ви керуєте своїм часом, так щоб встигати все вчасно».

7. Намагайтеся! Намагайтеся! Намагайтеся!

Нарешті, остання і найпоширеніша порада від успішних стипендіатів цілком проста: перестаньте сумніватися в собі і почніть спроби! "Я не був упевнений, чи варто подавати документи в першу чергу, тому, що ці стипендіальні програми дуже вимогливі, — говорить стипендіат QS Leadership Scholarship Лі Макферсон. — Проте, докладені зусилля були одним з кращих рішень, які я коли-небудь приймав ".

Справді, всі стипендіати відзначають, що вони отримали багато листів з відмовами до зустрічі з успіхом, довівши, що варто продовжувати спроби. Ви ніколи не знаєте, яка анкета виграє тому «Найголовніше, не здавайтеся на шляху до вашої мрії.»

: анонси :
: акценти :
ЗАЯВА НМУ ІМЕНІ О.О.БОГОМОЛЬЦЯ: РЕКТОР НМУ АМОСОВА ПОДАСТЬ ЗАЯВУ В НАБУ ЧЕРЕЗ ПІДОЗРИ В ЗЛОВЖИВАННЯХ У МОЗ
Опубліковано новий рейтинг Webometrics (January 2018 Edition 2018.1.0)
World Universities Web Ranking 2018 - рейтинг університетів за популярністю у Інтернеті
Кількість патентів, отриманих ВНЗ України у 2017 році - ІНФОРМАЦІЯ В РАМКАХ ПІДГОТОВКИ РЕЙТИНГУ "ТОП 200 УКРАЇНА"
ВНЗ України в міжнародних асоціаціях університетів у 2017 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Катерина Амосова: Як навчають компетентних лікарів в Україні
Щорічний обсяг недофінансування державою освіти протягом останніх 5 років складає близько 15-20 % від потреби
ІНФОРМАЦІЮ ПРО 10 КРАЩИХ ВНЗ В РЕЙТИНГУ «ТОП-200 УКРАЇНА 2017» ПРЕДСТАВЛЕНО НА САЙТІ IREG OBSERVATORY
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів