Мінкультури: 33 випускники Луганської державної академії культури і мистецтв отримали дипломи « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Мінкультури: 33 випускники Луганської державної академії культури і мистецтв отримали дипломи
16-07-2015

У Міністерстві культури відбулася церемонія вручення дипломів про вищу освіту випускникам Луганської державної академії культури і мистецтв.

Дипломи отримали 5 молодших спеціалістів, 20 бакалаврів, 8 спеціалістів і 2 магістрів. 7 випускників отримають дипломи з відзнакою.

«Бажаємо вам реалізувати ваші таланти, ваші здібності, щоб про вас говорили і знали не лише в Україні, але і в світі. Ми доклали максимальних зусиль, щоб ви змогли завершити навчання у такий непростий час для України, і відчувати себе вільними у країні», - сказав заступник Міністра культури – керівник апарату Юрій Зубко.

Загалом у 2015 році в коледжі та Академії успішно завершили навчання та отримали документи про вищу освіту державного зразка 59 осіб. З них дипломів «молодшого спеціаліста» - 29, «бакалаврів» - 20, «спеціалістів» - 8 та «магістрів» - 2. 11 осіб отримають дипломи з відзнакою, що становить 6,5 % від загальної кількості випускників

ДОВІДКОВО: Відповідно до наказу Мінкультури від 10.11.2014 № 966 було здійснено переміщення Луганської державної академії культури і мистецтв до м. Києва, а коледжу Академії – до м. Кремінне Луганської області.
Не зважаючи на відсутність інших державних навчальних закладів, підпорядкованих Мінкультури, та відповідних навчальних і житлових приміщень в підконтрольних українській владі районах Луганської області зусиллями керівництва академії та коледжу, за активної підтримки керівництва Кремінської районної державної адміністрації, Кремінської районної ради, управління культури, національностей та релігій Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, Сєвєродонецького музичного училища імені С. С. Прокоф’єва та Кремінського професійного ліцею 19 січня 2015 року коледж розпочав освітній процес другого півріччя 2014/2015 навчального року.

За сприяння місцевої влади та комунальних підприємств студенти та викладачі коледжу, які виявили бажання продовжувати навчання в освітній системі України, були забезпечені безоплатним проживанням в одному з оздоровчих комплексів.
В Академії навчальні заняття другого семестру розпочалися 23 лютого і проходили на матеріально-технічній та навчально-виробничій базі Київського національного університету культури і мистецтв.


Додатково:

Міністр культури: «Мистецькі навчальні заклади – важливий напрямок освіти» (...Луганській і Донецькій академіям буде надаватися всебічна допомога...)

ДП Інфоресурс: Перелік навчальних закладів державної форми власності, евакуйованих із зони АТО (станом на 19 лютого 2015 року)

МОЗ: Донецький національний медичний університет ім. М. Горького розпочав прийом документів від абітурієнтів

: анонси :
: акценти :
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів