ЗДМУ: Інноваційні технології в медичній освіті « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
ЗДМУ: Інноваційні технології в медичній освіті
22-04-2015

22 квітня у Запорізькому державному медичному університеті відбулася Всеукраїнська науково-методична конференція з міжнародною участю "Впровадження інноваційних технологій в медичну освіту: проблемно-орієнтоване навчання та віртуальні пацієнти".

За допомогою відеоконференцзв’язку до дискусії в аудиторії, де були присутні близько 200 учасників, приєдналися координатори та учасники міжнародних проектів «Темпус» та «Еразмус+» з Лондона, Салонік, Астани, Караганди, Тбілісі та багатьох міст України.

Конференція стала своєрідним проміжним підсумком реалізації проекту «Темпус» в Запорізькому державному медичному університеті і майданчиком для поширення досвіду проблемно-орієнтовного навчання у вищих навчальних закладах України.

Завдяки гранту від Євросоюзу, у ЗДМУ створено сучасний Медичний освітній центр і 4 PBL-аудиторії, обладнані інтерактивними дошками, проекторами, комп'ютерами, ноутбуками, розмножувальною технікою, що дозволило впровадити в навчальний процес технологію віртуальних пацієнтів.

Спеціально для цього проекту адаптовані кейси матеріалів, надані партнерами з лондонського університету Святого Георга, розроблені програми і підготовані викладачі-тьютори, створена електронна бібліотека. За цією технологією вже навчаються чотири групи студентів спеціальності «лікувальна справа».

Учасники конференції дійшли висновку, що проект проблемно-орієнтованого навчання значно не лише посилює мотивацію студентів до навчання, а й стимулює розвиток клінічного мислення.


: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів