Два наукових інститути Севастополя залишились без заробітних плат « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Два наукових інститути Севастополя залишились без заробітних плат
7-03-2015

Два наукових інституту Севастополя, які залишились без заробітних плат, перейдуть на "федеральний рівень".Реєстрація Інституту біології південних морів і Морського гідрофізичного інституту в Севастополі на регіональному рівні скоро буде завершена, повідомляє "влада" окупованого Криму.

Наступним кроком буде перехід на федеральний рівень.

Губернатор Севастополя Сергій Меняйло в бесіді з керівником Федеральної агенції наукових організацій РФ (ФАНО) Михайлом Котюковим підтвердив, що процес реєстрації інститутів знаходиться в завершальній стадії, уточнюється в повідомленні.

«Ми підготували проект розпорядження про передачу організацій Севастополя на федеральний рівень, у підпорядкування Федерального агентства наукових організацій», - зазначив Котюков, виступаючи в Раді Федерації в рамках урядової години, присвяченого забезпеченню діяльності наукових організацій у галузі фундаментальних та пошукових наукових досліджень.

Він нагадав, що як тільки установи набудуть статус федеральних, ФАНО і РАН включать їх у загальну систему, розроблять державні наукові завдання та визначать обсяг коштів на їх реалізацію та визначаться з кадровим питанням у відповідності з російським законодавством.

Як повідомляють Інтернет-ЗМІ, у зв'язку з неясним юридичним статусом співробітники Інституту біології південних морів і Морського гідрофізичного інституту з початку року не отримували заробітну плату.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів