У Києві працюватиме університетська клініка НМУ імені О. О. Богомольця « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
У Києві працюватиме університетська клініка НМУ імені О. О. Богомольця
26-01-2015

Реформування сфери охорони здоров’я в столиці передбачає, зокрема, і зміни в системі освіти майбутніх медиків. Оскільки навички лікаря залежать передусім від практики, то в столиці планується створити університетську клініку. Про це повідомляє сайт КМДА.

«Київ – мало не єдина світова столиця, що не має університетської клініки. Ми дійшли порозуміння з міністром охорони здоров’я, щоб одна з київських лікарень була переобладнана під клініку Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. Планується, що фінансуватись вона буде за рахунок і міста, і університету. Крім того, розглядається можливість передачі до цього університету і клінічної лікарні «Феофанія», – повідомив заступник голови КМДА з питань медицини Михайло Радуцький.

Михайло Радуцький упевнений, що після завершення навчання лікар має отримати ліцензію на ведення практики від асоціації того фаху, за яким він хоче працювати.

«Дозвільною системою має займатися не держава, а професійна асоціація. І лікар-спеціаліст повинен довести своїм колегам з асоціації, що він – гідний фахівець і має право займатися практикою. Водночас, рішення про передачу ліцензування лікарів у руки громадськості за законом вирішується не в Києві, а на центральному рівні», – наголосив заступник голови .


Додатково:

МОЗ України збільшило державне замовлення на підготовку лікарів у 2014 році

НМУ імені О.О. Богомольця: Розпочали роботу «Курси невідкладної долікарської медичної допомоги»


В НМУ ім.. О.О.Богомольця відбувся інформаційний день “Горизонт 2020. Можливості участі для освітніх та науково-дослідних установ України”

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів