НЕО в Україні: Конкурси Еразмус+ у вищій освіті тривають « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
НЕО в Україні: Конкурси Еразмус+ у вищій освіті тривають
20-01-2015

Нагадуємо, що 6 жовтня 2014 року оголошено конкурси програми Еразмус+ http://eur-lex.europa.eu

Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді і спорту.

Бюджет програми у сфері «освіта і професійна підготовка» складає 1536,5 млн. євро та напряму Жана Моне – 11,4 млн.євро.

В рамках оголошеного конкурсу програми Еразмус+ у сфері вищої освіти вищі навчальні заклади України мають можливість створювати партнерства з вищими навчальними закладами держав-членів ЄС та інших країн, запроваджувати міжнародний обмін студентами та викладачами, модернізувати навчальні програми, зміцнювати зв'язки між університетами і суспільством, поширювати ідеї об'єднаної Європи тощо.

Детальну інформацію щодо правил участі, критеріїв оцінювання заявок, аплікаційних документів тощо, можна знайти в опублікованому Програмному документі (Programme Guide) http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/documents/erasmus-plus-programme-guide_en.pdf

Відкриті конкурси і документація для співпраці між ВНЗ і іншими організаціями: http://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding_en

З оголошенням конкурсу такі напрями програми у сфері вищої освіти є відкритими для участі вищих навчальних закладів з України, як країни-патнера програми:

Співпраця між огранізаціями:

• Mobility of individuals in the field of education and training/ Індивідуальна мобільність у сфері освіти та підготовки (як партнери проектів) , завершення конкурсу – 4 березня 2015 р.

• Erasmus Mundus Joint Master Degrees / Спільні магістерські програми Еразмус Мундус (як партнери проектів), завершення конкурсу – 4 березня 2015 р.

• Capacity building in the field of higher education/ Розбудова потенціалу у сфері вищої освіти, завершення конкурсу (ex-Tempus) як аплікати і партнери проектів, завершення конкурсу – 10 лютого 2015 р.

• Jean Monnet actions / Заходи Жана Моне (як аплікати і партнери проектів), завершення конкурсу – 26 лютого 2015 р.

• Стратегічні партнерства – завершення конкурсу 30 квітня 2015 р. і Альянси знань – завершення конкурсу 26 лютого 2015 р. (як партнери проектів, тільки за умови переконливого обґрунтування унікальності закладу та його вагомого внеску до проекту).


Конкурси на індивідуальні гранти-стипендії на навчання, стажування, дослідження
мають різні терміни подання відповідно умов кожного з проектів по мобільності. Важливо уважно ознайомитись з розділом Індивідуальні гранти: http://www.erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty.html

Інші напрями, участь в яких можуть взяти різні організації з України в рамках оголошеного конкурсу програми Еразмус+ :

• Mobility of individuals in the field of youth / Мобільність у сфері «Молодь»

• Capacity building in the field of youth / Проекти розбудови потенціалу для молоді

• Meeting between young people and decision-makers in the field of youth / Зустрічі між молоддю і політиками у сфері «Молодь»


Більше інформації по напряму «Молодь» - https://www.salto-youth.net/rc/eeca/

Е-twinning - більше інформації на сайті www.e-twinning.com.ua

Контакти: Національний Еразмус+ офіс в Україні, +380442866668; office@erasmusplus.org.ua

Додатково. Міжнародний вимір програми, в рамках якого відкриті можливості для співпраці країн-членів програми (Programme Countries) з країнами-партнерами (Partner Countries) програми (серед останніх і Україна), деталі описано у відповідних розділах Загальної інструкції програми (Programme Guide) http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/documents/erasmus-plus-programme-guide_en.pdf

Важливо уважно ознайомитись з розділами:

Загальний опис - Розділи А, В, що стосуються вищої освіти Erasmus+ in Higher Edcuation

Mobility Projects for Higher Education and Staff - на сторінках 35-51

Erasmus Mundus Joint Master Degrees - на сторінках 93-103

Capacity Building in Higher Education (ex-Tempus) - на сторінках 145-166

Jean Monnet - на сторінках 188-214

Annex I, II, III, IV

Запрошуємо навчальні заклади, дослідницькі організації, громадські організації та інші зацікавлені інституції уважно прочитати Інструкції програми для участі в конкурсах. Надсилайте запити на пошук партнерів на сайт НЕО в Україні.

Додатково - міжнародний вимір також включає можливості для Укарїни в рамках напрямів - МОЛОДЬ, СПОРТ, Шкільна освіта - е-twinning http://www.erasmusplus.org.ua/erasmus/pro-prohramu.html


Додатково:

НІП України: Нові конкурси Горизонт 2020 (листопад, грудень 2014)

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів