Покоління «Y» — клопіт для роботодавців « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Покоління «Y» — клопіт для роботодавців
10-09-2008

Можливо, вони занадто багато часу провели під опікою батьків, можливо — страждають від комплексу вищості, спровокованого десятиліттями буму народження, а можливо — вони просто інші. Але як би там не було — представники покоління «Y» завдавали і продовжують завдавати клопіт своїм роботодавцям.

Працівники покоління «Y» (тобто ті, хто народився після 1980-го року) — невиправні мрійники. Вони часто витають у хмарах, надзвичайно погано організовуються, не здатні розпланувати робоче навантаження і в загальному виявляються менш ефективними, ніж представники інших поколінь. Саме такі висновки зробило дослідження, яке базувалося на опитуванні 4000 респондентів, проведене британською компанією Talent Q.

Але далеко не всі характеристики представників покоління «Y» є негативними. Так, вони також чудово володіють соціальними навичками, дотримуються високих етичних стандартів та, хоч їх і звинувачують у поганій організації, саме вони, як ніхто інший, вміють звертати увагу на деталі.

Останні події переконливо свідчать, що представники покоління «Y» сьогодні ставлять перед роботодавцями справжні виклики. А особливо, зважаючи на загальне старіння персоналу та постійне зростання попиту на молодих спеціалістів.

Тим не менше, нещодавнє дослідження, проведене консультантами BlessingWhite, показало, що майже у всіх куточках світу (за винятком хіба що Індії) працівники, які народилися після 1980-го року показують у середньому нижчий рівень мотивації, ніж їхні старші колеги. Втім, стимулом молодого співробітника до ефективного виконання своїх обов'язків може слугувати також рівень їхньої посади. Що більше повноважень отримує працівник — представник покоління «Y», — то вищий рівень мотивації та залученості у робочий процес він демонструє.

Проте, одним із найбільш вражаючих висновків дослідження, проведеного Talent Q, став той факт, що представники покоління «Y» виявилися дуже здібними до швидкої адаптації до раптових змін. Роджер Холдсворд (Roger Holdsworth), глава Talent Q, пояснює це дуже просто: "Часи, коли людина обирала собі вид діяльності, один раз і на все життя, давно залишилися в минулому. Було б дуже дивно, якби працівники, яким декілька разів (а іноді — й декілька десятків разів) за своє життя доводиться змінювати місце роботи, не навчилися швидко адаптуватися, бути ефективними та динамічними".

"Двадцятирічні працівники, яких ми досліджували, виявилися менш стійкими, менш впевненими під час переговорів та при прийнятті рішень, менш впливовими на лідерських посадах та не готовими сліпо дотримуватись правил. Втім, вони показали себе і з неочікувано-позитивного боку: всупереч стереотипам, які приписують молодим працівникам самозакоханість, орієнтацію виключно на гроші та агресивне бажання досягнути цілі будь-якою ціною, представники покоління «Y» продемонстрували високі етичні цінності, виявилися більш соціально адаптованими та готовими до взаємодії з колегами, ніж старші співробітники", — додає Роджер.

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
Студенти-медики Тернопільського медуніверситету ім.І.Горбачевського започаткували акцію #StopIFOM
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів