ФРУ презентувала сучасний стан системи професійних кваліфікацій в Україні « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
ФРУ презентувала сучасний стан системи професійних кваліфікацій в Україні
9-12-2014

ФРУ презентувала у Грузії сучасний стан системи професійних кваліфікацій в Україні

Завершився візит делегації Федерації роботодавців України, де вона взяла участь у конференції "Регіональний вимір Туринського процесу в країнах Східного партнерства".

Делегацію представляли заступник Голови Ради ФРУ Олексій Мірошниченко та директор департаменту розвитку трудового потенціалу та КСВ ФРУ Родіон Колишко.

Конференцію було проведено Європейським фондом навчання у м.Тбілісі (Грузія), за підтримки Європейської комісії.

ФРУ вже не перший рік плідно співпрацює з європейськими інституціями з питання вдосконалення національної системи професійно-технічної освіти відповідно до європейських стандартів. Одним із аспектів такого співробітництва є участь України у Туринському процесі, який передбачає аналіз системи професійно-технічної освіти країн-партнерів Європейського фонду освіти.

Цього року Конференція зібрала представників сфери професійної освіти з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України.

Основним акцентом Конференції був прогрес, який здійснили країни-учасниці Туринського процесу. В Україні досягнуто певного прогресу в сфері якості професійної освіти, завдяки системному залученню експертів ФРУ до аналізу кваліфікаційних складових освітніх стандартів професійно-технічної освіти. Так у 2014 році ФРУ разом з Міністерством освіти опрацювала 80 проектів стандартів професійно-технічної освіти. З 2011 по 2013 роки було опрацьовано 150 проектів стандартів.

Як зазначив Родіон Колишко, основними драйверами розвитку співпраці між роботодавцем і навчальним закладом має бути органічне поєднання "дуального навчання", аналізу ринку праці та інституційної структури підтримки такої співпраці.
"Роботодавець повинен бути мотивованим працювати з системою формальної освіти. В іншому випадку він знайде додаткові можливості для пошуку кадрів поза межами української освітньої системи і тоді втрачає, перш за все, сама держава і сама система формальної освіти", - сказав Родіон Колишко.

В рамках свого візиту до Грузії, делегація Федерація роботодавців України також відвідала партнерську організацію роботодавців у Грузії – Асоціацію роботодавців Грузії (Georgian Employers Association).

Представники ФРУ зробили презентацію вітчизняного досвіду реалізації соціального діалогу з Міністерством освіти і науки України у сфері вдосконалення системи професійних кваліфікацій.

ФРУ презентувала сучасний стан системи професійних кваліфікацій в Україні


ФРУ презентувала сучасний стан системи професійних кваліфікацій в Україні


ФРУ презентувала сучасний стан системи професійних кваліфікацій в Україні


ФРУ презентувала сучасний стан системи професійних кваліфікацій в Україні
З сайту fru.org.ua

Як зазначив заступник Голови Ради ФРУ Олексій Мірошниченко, співпраця з Міністерством освіти не виникає за один день.

"Представлений результат – це досвід більш ніж шестирічної, щоденної співпраці та постійного пошуку компромісів", - наголосив Олексій Мірошниченко. Він також додав, що ця зустріч має започаткувати майбутню, плідну співпрацю між Федерацією роботодавців України, Асоціацією роботодавців Грузії і представниками Міністерства освіти та науки Грузії.

Завантажити презентацію >>


Додатково:

Федерація роботодавців України: Сучасні вимоги ринку праці вимагають більш дієвої та спільної взаємодії між освітою та роботодавцями

Міністр освіти і науки Сергій Квіт: «Українська ІТ-галузь повинна витіснити металургію»

Міністр освіти: «Відповідальність за якість освіти ми покладемо на університети»

Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013/2014 н.р.

"Foreign Affairs": Новый мировой порядок

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів