Список студентів ВНЗ, яким призначено іменні стипендії Верховної Ради України на 2014/15 навчальний рік « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Список студентів ВНЗ, яким призначено іменні стипендії Верховної Ради України на 2014/15 навчальний рік
12-11-2014

НАКАЗ
10.11.2014 р. № 1286



Про призначення іменних стипендій
Верховної Ради України студентам
вищих навчальних закладів
на 2014/15 навчальний рік



Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 5 червня 1996 року № 226 «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів» та Порядку призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2010 року № 958, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 листопада 2010 року за № 1122/18417,

НАКАЗУЮ:

1. Призначити на 2014/15 навчальний рік іменні стипендії Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів згідно з додатками 1 і 2.
2. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) передбачити кошти для виплати зазначених стипендій.
3. Керівникам вищих навчальних закладів забезпечити виплату призначених іменних стипендій Верховної Ради України.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Совсун І. Р.


Міністр С.М.Квіт





Додаток 1
до наказу Міністерства освіти
і науки України
10.11.2014 року 2014 р. № 1286



СПИСОК
студентів вищих навчальних закладів, яким призначено
іменні стипендії Верховної Ради України
на 2014/15 навчальний рік


№ з/пПрізвище, ім'я, по батьковіНазва вищого навчального закладу
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ВІННИЦЬКОГО РЕГІОНУ
1Івченко Ксенія ВолодимирівнаВінницький національний технічний університет
2Костельна Ася АндріївнаВінницький національний технічний університет
3Коваль Олеся ОлексіївнаВінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
4Мартинюк Альона СергіївнаВінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
5Кашина Анастасія ВалеріївнаЖитомирський державний технологічний університет
6Кисель Анна ВячеславівнаЖитомирський державний технологічний університет
7Дємідова Маргарита ВалентинівнаЖитомирський державний університет імені Івана Франка
8Манілов Юрій МиколайовичЖитомирський державний університет імені Івана Франка
9Крючкова Анна ЮріївнаКам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
10Кліщинський Олександр ОлеговичКам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
11Бондарук Інна ВолодимирівнаХмельницький національний університет
12Павонський Сергій АнатолійовичХмельницький національний університет
13Добера Олена ОлександрівнаВінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
14Микитин Ігор МихайловичЛуцький національний технічний університет
15Сопіжук Руслан ВолодимировичЛуцький національний технічний університет
16Федонюк Олена СергіївнаСхідноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  17Бичков Олександр ВікторовичНаціональна металургійна академія України
  18Царик Владислав ЮрійовичНаціональна металургійна академія України
  19Ярема Оксана СтаніславівнаНаціональна металургійна академія України
   20Власов Владислав СергійовичДержавний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет»
   21Кіріченко Олександр АнатолійовичДержавний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет»
   22Легенченко Катерина ОлегівнаДержавний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет»
   23Общанська Поліна ГеннадіївнаДержавний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет»
  24Янова Ольга СергіївнаДержавний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет»
25Кван Володимир СергійовичДержавний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет»
26Тютєрєва Вікторія ІгорівнаДержавний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури»
27Калініченко Ольга ІгорівнаДержавний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури»
28Резніченко Юлія ОлегівнаДніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
29Нікітіна Дар'я ОлександрівнаДніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
30Маляренко Олена ВалеріївнаДніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
31Турченко Юлія ОлександрівнаДніпродзержинський державний технічний університет
32Павелко Сергій ВікторовичДніпродзержинський державний технічний університет
33Томашевський Андрій ВолодимировичДержавний вищий навчальний заклад «Криворізький національний університет»
34Петрухін Сергій ВікторовичДержавний вищий навчальний заклад «Криворізький національний університет»
35Жоболда Вікторія ВікторівнаДніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
36Агапова Вікторія ВадимівнаАкадемія митної служби України
37Іванченко Марія ОлександрівнаДніпропетровська державна фінансова академія
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
38Слава Оксана ОлександрівнаМукачівський державний університет
39Селебинка Юрій Васильович Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет»
40Мучичка Іванна Іванівна Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет»
41Шпеник Віктор Юрійович Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет»
42Колбаско Леся Владиславівна Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет»
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
43Макаренко Юлія АнатоліївнаЗапорізький національний технічний університет
44Манькова Марія АндріївнаЗапорізький національний технічний університет
45Туленков Артем ВячеславовичЗапорізький національний технічний університет
46Єжаченко Яна ОлександрівнаДержавний вищий навчальний заклад «Запорізький національний університет»
47Фанагей Тетяна МиколаївнаДержавний вищий навчальний заклад «Запорізький національний університет»
48Макар’ян Владислав БорисовичЗапорізька державна інженерна академія
49Кравець Анастасія Вікторівна Запорізька державна інженерна академія
50Ліконцева Анастасія Євгенівна Бердянський державний педагогічний університет
51Негруля Дмитро МиколайовичМелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
52Коновалов Олександр ДмитровичВідокремлений структурний підрозділ Національного авіаційного університету «Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету»
53Касьян Андрій КостянтиновичВідокремлений структурний підрозділ Національного авіаційного університету «Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету»
54Андрущенко Оксана ІванівнаКіровоградський національний технічний університет
55Марченко Марина ВікторівнаКіровоградський національний технічний університет
56Біда Оксана АнатоліївнаКіровоградський національний технічний університет
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
57Луцик Оксана ОлександрівнаДержавний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
58Батюк Ірина СтепанівнаЛьвівський національний університет      імені Івана Франка
59Кузь Ірина ІгорівнаЛьвівський національний університет      імені Івана Франка
60Чернюх Ігор ВолодимировичЛьвівський національний університет      імені Івана Франка
61Шестопалова Альона ОлександрівнаЛьвівський національний університет      імені Івана Франка
62Ганькало Христина МиколаївнаДрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
63Реут Ілона ОлександрівнаДрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
64Губар Анна ЮріївнаНаціональний університет «Львівська політехніка»
65Наконечна Ольга МихайлівнаНаціональний університет «Львівська політехніка»
66Пушко Ярослав ВікторовичНаціональний університет «Львівська політехніка»
67Савицький Ростислав ДмитровичНаціональний університет «Львівська політехніка»
68Грицюк Петро ІвановичЛьвівська національна академія мистецтв
69Зятик Марія МихайловичЛьвівська національна академія мистецтв
70Рибак Соломія БогданівнаЛьвівська національна академія мистецтв
71Коцюба Катерина АнатоліївнаУкраїнська академія друкарства
72Шепіта Петро ІгоровичУкраїнська академія друкарства
73Похилко Марта ОлегівнаДержавний вищий навчальний заклад «Національний лісотехнічний університет України»
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
74Дяченко Віктор ВікторовичМиколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського
75Тимців Максим МиколайовичМиколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського
76Бондар Юлія ОлександрівнаНаціональний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
77Виверець Анна ОлександрівнаНаціональний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
78Книш Ірина ВалентинівнаОдеська національна академія зв’язкуbsp; імені О. С. Попова
79Панасенко Михайло ВалерійовичОдеська національна академія зв’язку імені О. С. Попова
80Сакалюк Олексій ЮрійовичОдеська національна академія харчових технологій
81Полухін Володимир ОлексійовичОдеська національна академія харчових технологій
82Мягков Віталій ОлександровичОдеська національна морська академія
83Крістіогло Вероніка СергіївнаОдеська національна морська академія
84Інгліс Яна СергіївнаНаціональний університет «Одеська  юридична академія»
85Русев Павло СергійовичНаціональний університет «Одеська юридична академія»
86Патраман Христина СергіївнаОдеський державний екологічний університет
87Рябкова Олександра ВолодимирівнаОдеський державний екологічний університет
88Рибчак Діана МихайлівнаОдеський національний економічний університет
89Григоренко Юлія ВіталіївнаОдеський національний економічний університет
90Григор’єва Наталія ЮріївнаОдеський національний економічний університет
91Достоєвський Олександр ВадимовичОдеський національний морський університет
92Волинець Дар’я СергіївнаОдеський національний морський університет
93Балецька Зоя ВолодимирівнаОдеський національний політехнічний університет
94Іванов Олексій ВолодимировичОдеський національний політехнічний університет
95Амеліна Оксана СергіївнаОдеський національний університет імені І. І. Мечникова
96Кац Софія Володимирівна Одеський національний університет імені І. І. Мечникова
97Савчук Богдан Аркадійович Одеська державна академія будівництва та архітектури
98Левинська Наталія ВіталіївнаОдеська державна академія будівництва та архітектури
99Божко Валерія МиколаївнаДержавний вищий навчальний заклад «Одеська державна академія технічного регулювання та якості»
100Берлінський Юрій ВіталійовичІзмаїльський державний гуманітарний університет
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
101Яковенко Ярослава ЮріївнаКременчуцький національний університет  імені Михайла Остроградського
102Кривенко Дмитро ОлеговичПолтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка
103Солодовник Віталіна ГеннадіївнаПолтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
104Федіна Ольга ІгорівнаПолтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
105Щербаков Юрій ОлександровичНаціональний університет водного господарства та природокористування
106Турбал Маріана ЮріївнаНаціональний університет водного господарства та природокористування
107Кобетяк Тарас РомановичНаціональний університет «Острозька академія»
108Шеруда Лілія ВолодимирінваРівненський державний гуманітарний університет
109Романчук Михайло МихайловичРівненський державний гуманітарний університет
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
110Кислощаєва Марина ВікторівнаСумський державний університет
111Дубініна Марія ОлександрівнаСумський державний університет
112Єременко Марина ВолодимирівнаГлухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка
113Хілобок Світлана ПетрівнаСумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка
114Федосєєв Дмитро ОлександровичСумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
115Буряк Світлана ІгорівнаНаціональний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
116Міцай Владислава ВладиславівнаНаціональний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
117Лур'є Вікторія КостянтинівнаНаціональний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
118Підгорна Ольга ВікторівнаНаціональний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
119Жабчик Юлія ЛеонідівнаНаціональний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
120Сікульський Станіслав ВалерійовичНаціональний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
121Філанова Євгенія ВолодимирівнаНаціональний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
122Симонова Катерина ВолодимирівнаНаціональний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
123Грезенталь Анатолій МихайловичНаціональний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
124Коваль Артем МиколайовичХарківський національний університет будівництва та архітектури
125Рєпіна Юлія ВалеріївнаХарківський національний університет будівництва та архітектури
126Подобрєєва Юлія ІгорівнаХарківський державний університет харчування та торгівлі
127Дубовська Алла ВікторівнаХарківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця
128Смірнова Христина АбдуллахівнаХарківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди
129Мороз Тетяна ОлександрівнаХарківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди
130Рубанов Дмитро ГеннадійовичХарківський національний університет  імені В. Н. Каразіна
131Назаренко Євген ОлеговичХарківський національний університет імені В. Н. Каразіна
132Вілігура Владислав ВікторовичХарківський національний університет імені В. Н. Каразіна
133Мальцева Надія ОлександрівнаХарківський національний університет радіоелектроніки
134Никифорова Марія ЮріївнаХарківський національний університет радіоелектроніки
135Самошина Вікторія ВалеріївнаХарківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова
136Худякова Анастасія ГеннадіївнаХарківська державна академія дизайну і мистецтв
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
137Тополюк Олександра СергіївнаХерсонський національний технічний університет
138Старостіна Діана МиколаївнаХерсонський національний технічний університет
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
139Бурдіна Наталія АнатоліївнаЧеркаський національний університет імені Богдана Хмельницького
140Мазур Ольга ЄвгенівнаЧеркаський національний університет імені Богдана Хмельницького
141Загребельна Катерина ЮріївнаЧеркаський державний технологічний університет
142Перепелюк Ольга МаксимівнаУманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
143Хрипта Вікторія СтепанівнаУманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РЕГІОНУ
144Кликоцька Роксолана СтепанівнаІвано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
145Крижанівський Михайло Михайлович Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
146Бігун Мар’ян БогдановичІвано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
147Годовська Галина МиколаївнаДержавний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»
148Марущак Вікторія ІванівнаДержавний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»
149Гуцал Сергій ІгоровичТернопільський національний економічний університет
150Козієнко Аліна ВолодимирівнаТернопільський національний економічний університет
151Пастух Марія ІванівнаТернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
152Рак Наталя ВолодимирівнаТернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
153Хмара Ярина РоманівнаЧернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
154Гарькуша Діана ВікторівнаЧернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
155Гаращенко Олександра ЮріївнаЧернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
156Мангул Аліна ВалеріївнаЧернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету
157Василик Ігор ВолодимировичТернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
158Михайловський Сергій ВікторовичБуковинський державний фінансово-економічний університет
РАДА РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КИЇВСЬКОГО РЕГІОНУ
159Демкович Ігор ІгоровичКиївський національний університет імені Тараса Шевченка
160Нестеренко Анастасія ВікторівнаКиївський національний університет імені Тараса Шевченка
161Пашинський Анатолій ПавловичКиївський національний університет імені Тараса Шевченка
162Пращур Анастасія АнатоліївнаКиївський національний університет імені Тараса Шевченка
163Лебедівна Оксана ЯрославівнаНаціональний університет «Києво-Могилянська академія»
164Сова Євген СтаніславовичНаціональний університет «Києво-Могилянська академія»
165Моісеєнко Стефана МиколаївнаДержавний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
166Куліш Поліна МиколаївнаДержавний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
167Бистрановський Віталій ОлеговичДержавний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
168Мандкихел Сангін АхмедовичКиївський національний лінгвістичний університет
169Баранюк Юрій РомановичКиївський національний торговельно-економічний університет
170Супрун Юлія ГригорівнаКиївський національний торговельно-економічний університет
171Сергеєва Юлія ОлегівнаКиївський національний торговельно-економічний університет
172Гавва Ілона ОлександрівнаКиївський національний університет будівництва і архітектури
173Паламарчук Ольга МиколаївнаКиївський національний університет будівництва і архітектури
174Чубарев Антон ГлібовичКиївський національний університет будівництва і архітектури
175Шишанова Катерина АндріївнаНаціональний університет біоресурсів і природокористування України
176Білоус Вікторія МиколаївнаКиївський національний університет технологій та дизайну
177Ковінька Марина ВікторівнаКиївський національний університет технологій та дизайну
178Пилипенко Владислав ІгоровичКиївський національний університет технологій та дизайну
179Козацька Юлія ОлександрівнаНаціональний авіаційний університет
180Танчик Вікторія ВолодимирівнаНаціональний авіаційний університет
181Івлєва Ганна МиколаївнаНаціональний авіаційний університет
182Генсьорська Марія МиронівнаНаціональний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
183Калашнікова Євгенія ІгорівнаНаціональний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
184Кушнір Іванна ПетрівнаНаціональний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
185Пінчук Оксана ЯківнаНаціональний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
186Урбанас Давид ОлександровичНаціональний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
187Степчук Інна ВасилівнаНаціональний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
188Борисенко Євгенія ЮріївнаНаціональний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
189Степанюк Дарина АндріївнаНаціональний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
190Бура Олена МиколаївнаНаціональний транспортний університет
191Дем’янчук Андрій ВікторовичНаціональний транспортний університет
192Кіс Ірина РоманівнаНаціональний транспортний університет
193Івахно Ольга ОлександрівнаНаціональний транспортний університет
194Дума Роман ВасильовичНаціональний університет харчових технологій
195Калінчук Роман ВалентиновичНаціональний університет харчових технологій
196Усатюк Надія МихайлівнаНаціональний університет харчових технологій
197Бурець Тетяна АнатоліївнаЧернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка
198Холявко Надія ОлегівнаЧернігівський національний технологічний університет
199Литвиненко Сергій ГригоровичНіжинський державний університет імені Миколи Гоголя


Директор департаменту
Ю. М. Коровайченко



Додаток 2
до наказу Міністерства освіти
і науки України
10.11.2014 року № 1286




СПИСОК
студентів вищих навчальних закладів, яким призначено
іменні стипендії Верховної Ради України
на 2014/15 навчальний рік



№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові Назва вищого навчального закладу
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
1Шмундяк Дмитро Олександрович Державний вищий навчальний заклад «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»
2Салтикова Тетяна Олександрівна Вінницький технічний коледж
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
3Куліш Юрій Юрійович Волинський технікум Національного університету харчових технологій
4Щербік Олена Віталіївна Коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
5Лабковський Роман Вячеславович Державний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський індустріальний коледж»
6Паращина Елла Володимирівна Державний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський політехнічний коледж»
7Луценко Анатолій Миколайович Державний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж»
8Льон Олена Сергіївна Державний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський коледж технологій та дизайну»
9Данильченко Альона Олександрівна Державний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський технолого-економічний коледж»
10Антоненко Яна Іванівна Дніпропетровський індустріально-педагогічний технікум
11Компанієць Ігор Григорович Новомосковський коледж Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету
12Стежка Євген Юрійович Дніпродзержинський металургійний коледж
13Піскова Аліна Станіславівна Дніпродзержинський економічний коледж Дніпродзержинського державного технічного університету
14Галушка Марія Валеріївна Дніпродзержинський технологічний коледж Дніпродзержинського державного технічного університету
15Соловей Назарій Олександрович Гірничо-електромеханічний технікум Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет»
16Третяк Єлизавета Вадимівна Жовтоводський промисловий коледж Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара
17Щичко Дмитро Ігорович Політехнічний коледж Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет»
18Калініченко Дарія Олександрівна Криворізький коксохімічний технікум Національної металургійної академії України
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
19Чиж Інна Віталіївна Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету
20Обозна Віта Олександрівна Житомирський технологічний коледж
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
21Самкова Анастасія Олегівна Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету
22Тимофєєва Наталія Валеріївна Запорізький авіаційний коледж імені                О. Г. Івченка
23Шевченко Марк Сергійович Державний вищий навчальний заклад «Мелітопольський промислово-економічний коледж»
24Шурига Дарина Олексіївна Економіко-правничий коледж Державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет»
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
25Іванишин Андрій Ігорович Івано-Франківський коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України
26Слижук Дзвінеслава Тарасівна Коломийський економіко-правовий коледж Київського національного торговельно-економічного університету
27Романів Ірина Мар’янівна Державний вищий навчальний заклад «Калуський політехнічний коледж»
28Ворох Марта Михайлівна Івано-Франківський технікум ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій
29Дорош Ірина Сергіївна Коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
30Портянко Аліна Вячеславівна Білоцерківський коледж  сервісу та дизайну                                                                              
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИ ЗАКЛАДІВ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
31Охотний Сергій Миколайович Державний вищий навчальний заклад «Олександрійський політехнічний коледж»
32Кравченко Анастасія Сергіївна Державний вищий навчальний заклад «Кіровоградський будівельний коледж»
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
33Чех Юлія Юріївна Відокремлений структурний підрозділ Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка»
34Ялоха Христина Любомирівна Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький коледж нафти і газу»
35Ризнар Наталія Богданівна Львівський державний коледж харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій
36Залога Ірина Андріївна Львівський поліграфічний коледж Української академії друкарств
37Лимар Іван Сергійович Львівський коледж транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна
38Єфремова Юлія Геннадіївна Педагогічний коледж Львівського національного університету імені Івана Франка
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
39Орлійчук Юлія Вікторівна Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій
40Хайленко Максим Іванович Одеський коледж комп’ютерних технологій Одеського державного екологічного університету
41Філоненко Катерина Михайлівна Технікум газової і нафтової промисловості Одеської національної академії харчових технологій
42Колесник Вікторія В’ячеславівна Коледж Вищого навчального закладу «Одеська державна академія технічного регулювання та якості»
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
43Бринов Павло ВіталійовичПолтавський будівельний технікум транспортного будівництва
44Блажевський Олексій ОлексійовичКременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
45Грицаюк Євгеній Олексійович Рівненський економіко-технологічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування
46Андрощук Віталій Володимирович Березнівський лісотехнічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування
47Дзюбак Зінаїда Іванівна Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
48Чернишова Анна Дмитрівна Хіміко-технологічний коледж імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту Сумського державного університету
49Волошина Дарина Олегівна Машинобудівний коледж Сумського державного університету
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
50Волошина Софія Віталіївна Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя
51Конкульовська Юлія Іванівна Гусятинський коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя
52Мех Оксана Володимирівна Гусятинський коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
53Руденко Оксана ОлексіївнаХарківський гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного університету
54Д'ячек Альона ІгорівнаХарківський механічний технікум                      імені О. О. Морозова
55Лобода Аліна СергіївнаХарківський  коледж Державного університету телекомунікацій
56Рева Денис МиколайовичХарківський комп'ютерно-технологічний коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»
57Плуталова Оксана ОлександрівнаХарківський обліково-економічний технікум-інтернат ім. Ф. Г. Ананченка
58Бугайова Юлія ДмитрівнаЧугуєво-Бабчанський лісний коледж
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
59Котеленець Олександр Сергійович Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету
60Кольцов Владислав Володимирович Морський коледж Херсонської державної морської академії
61Кошарський Володимир Віталійович Новокаховський приладобудівний технікум
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
62Вітіков Олексій Дмитрович Хмельницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету
63Кирись Анастасія ВіталіївнаХмельницький політехнічний коледж
64Єфименко Ангеліна Юріївна Державний вищий навчальний заклад «Кам’янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну»
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
65Висоцький Владислав Миколайович Черкаський політехнічний технікум
66Шелест Катерина Олегівна Черкаський державний бізнес-коледж
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
67Белінський Олексій Олегович Чернівецький державний комерційний технікум
68Рошаковський Микола Михайлович Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж»
РАДА ДИРЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА КИЄВА
69Гарбузюк Юлія Володимирівна Державний вищий навчальний заклад «Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну»
70Поклад Олександра Олексіївна Київський коледж міського господарства Академії муніципального управління
71Чміль Ігор Володимирович Державний вищий навчальний заклад «Київський коледж транспортної інфраструктури»
72Полонський Олексій Олександрович Київський коледж комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету


Директор департаменту
Ю. М. Коровайченко






Додатково:


Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013/2014 навчальному році

Чотири українських ВНЗ у ТОП-100 кращих вишів світу з алгоритмічного програмування за версією TopCoder

Сотрудники Приазовского государственного технического университета стали победителями проекта GISAP

Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2013 рік

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів