Полтавські університети збільшують канікули та вводять дистанційне навчання « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ВНЗ України
Світові рейтинги ВНЗ
Інформація
Партнери
ТОП-10 ВНЗ України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Полтавські університети збільшують канікули та вводять дистанційне навчання
27-10-2014

Відповідно до рекомендацій міністра освіти України, полтавські університети збільшують канікули та вводять дистанційне навчання, щоб зекономити на опаленні

Нещодавно міністр освіти України Сергій Квіт направив рекомендаційний лист в університети з проханням зекономити на опаленні в зимовий період. Способи були різні, наприклад, навчання по суботам, щоб відправити в січні і лютому студентів на великі канікули, або ввести дистанційне навчання.

Ми звернулися до полтавських вузів, щоб дізнатися, яким способом вони будуть економити на теплові.

З перевірених нами вузів на суботні навчання ніхто не переходить, хіба що деякі факультети. А ось відношення до економії в університетах виявилося різним. Дистанційним навчанням найбільше зацікавився ПолНТУ ім. Ю.Контратюка. За планом, студенти мають піти на канікули з початку січня і пробути на них аж місяць. При складній ситуації передбачається протягом лютого провести дистанційне навчання. Проект ще «сирий», але виглядає так: студент заходить на офіційний сайт університету, там є посилання на державний ресурс дистанційного навчання. Він вводить логін і пароль, які роздаються університетом кожному студенту окремо, і проходить курси лекцій. Останні матимуть вигляд друкованої інформації. Потім студенти в режимі онлайн здаватимуть тексти і заліки. В разі виникнення проблем, студент може домовитися з викладачем про консультації.

В аграрній академії студентів також планують відправити на навчання з січня і аж до кінця зими, але повноцінне дистанційне навчання поки тільки в планах. В педагогічному університеті канікули плануються з січня до середини лютого, про дистанційне навчання поки не говорять.

А от ПУЕТ зими не боїться, нам повідомили, що будівля має автономне опалення, тому економити не доводиться. Зимові канікули будуть тривати — один тиждень, з кінця грудня до початку січня. Медична академія також буде відпускати своїх студентів на канікули, що триватимуть тиждень (з кінця січня чи початку лютого).Додатково:

В Україні набирає популярності нова форма освіти — вуличний університет

«Prometheus» - платформа для безкоштовного онлайн-навчання від провідних ВНЗ України

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів