Засідання Наглядової ради проекту Twinning « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Засідання Наглядової ради проекту Twinning
3-05-2014

29 квітня 2014 року у Міністерстві освіти і науки України під головуванням заступника Міністра освіти і науки України, керівника Проекту від країни-бенефіціара Павла Полянського та керівника Проекту від консорціуму країн-членів ЄС (Королівство Данія) Сюзан Готліб відбулося четверте засідання Наглядової ради проекту Twinning «Модернізація законодавчих стандартів та принципів освіти та навчання у відповідності до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя».У засіданні також взяли участь координатор сектору освіти Представництва Європейського Союзу в Україні, представники Міністерства соціальної політики України, Адміністративного офісу програми Twinning, Федерації роботодавців України, Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, міжнародні експерти та керівники професійно-технічних навчальних закладів.

Відкриваючи засідання, Павло Полянський коротко окреслив низку новацій, що відбулися в освіті за останній період. Заступник Міністра наголосив на необхідності діалогу з експертами, споживачами освітніх послуг та важливості інтеграції в освітній простір ЄС. Павло Полянський зосередив увагу на проекті нового рамкового Закону України «Про освіту» та новій редакції Закону України «Про вищу освіту», що невід’ємно пов’язані із системою професійно-технічної освіти.

Відповідно до порядку денного засідання членами Наглядової ради розглянуто результати реалізації проекту Twinning за 4 квартал 2013 року та 1 квартал 2014 року, які презентували керівники Компонентів - представники департаменту професійно-технічної освіти ( В. Супрун, А. Луцька), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (В. Паржницький) та міжнародні експерти (С. Готліб, К. Еберхардт та Е. Йеппесен).

Під час обговорення попередніх результатів, в рамках Першого Компоненту, основну увагу приділено підготовленим міжнародними експертами документам: «Навчання на робочому місці – учнівство в Європейському контексті» та «Огляд проблематики у галузі професійно-технічної освіти, законодавства та під час запровадження політики».

Протягом наступного звітного періоду, в рамках другого Компоненту, спільно з представниками Міністерства соціальної політики України та Федерацією роботодавців України запланована робота щодо зіставлення кваліфікацій з європейською рамкою кваліфікацій.

У травні 2014 року відбудеться навчальний візит до м. Оргус (Королівство Данія), під час якого українські колеги матимуть можливість порівняти методику розроблення стандартів професійної освіти, що існує у Данії з відповідною українською методикою.

Керівники Компонентів з української сторони інформували про зміни у сфері професійно-технічної освіти протягом звітного періоду. Розроблено проект Положення про підвищення кваліфікації та стажування педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів, проект Порядку проведення вхідного контролю знань, умінь та навичок для осіб, які приймаються на навчання за програмами перепідготовки або підвищення кваліфікації до професійно-технічних навчальних закладів»; підготовлено проект нової редакції постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2007 р. № 1117 «Про затвердження Державного переліку професій з підготовки кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах», затверджено 47 державних стандартів професійно-технічної освіти з конкретних робітничих професій тощо.

Підбиваючи підсумки, Павло Полянський акцентував увагу на важливості тісної співпраці всіх залучених сторін: «Проект буде найуспішнішим, якщо ми зможемо всі напрацювання міжнародних експертів втілити не тільки в документах, а й практично впровадити».

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів