Східне партнерство: Нова брошура ЄС з матеріалами щодо бюджетної підтримки « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Східне партнерство: Нова брошура ЄС з матеріалами щодо бюджетної підтримки
8-11-2013

Чи знали ви, що бюджетна підтримка є головною формою допомоги ЄС країнам-учасницям Східного партнерства? Вона використовується передусім для підтримки реформ у попередньо погоджених секторах, а також у макроекономічній політиці та сфері державних фінансів.

Для пояснення усіх деталей бюджетної підтримки – що таке «бюджетна підтримка», як вона працює, які критерії потрібно виконати для отримання такої підтримки, чому ЄС використовує механізм бюджетної підтримки для допомоги своїм партнерам на Сході – ЄС випустив спеціальну брошуру. Вона побачила світ якраз напередодні саміту Східного партнерства у Вільнюсі.

Щойно обопільно погоджені критерії та вимоги виконані, державна скарбниця країни-партнера отримує фінансування від Євросоюзу у рамках його бюджетної підтримки. Така фінансова допомога тісно пов’язана із виконанням країною своїх зобов’язань та результатами проведених реформ.

У такий спосіб брошура розкриває усі деталі програм з бюджетної підтримки, які реалізуються у п’яти країна-учасницях Східного партнерства (Азербайджані, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні).

Програми галузевої бюджетної підтримки ЄС в Україні спрямовані на реформи у таких сферах: енергетиці, екології, транспорті, управлінні кордонами та торгівлі. Зокрема, підтримка Євросоюзом України у впровадження енергетичної політики на 2008-2012 роки становила 87 млн. євро. 45 млн. євро передбачено на заходи зі сприяння розвитку взаємної торгівлі між ЄС та Україною через усунення технічних бар’єрів у торгівлі (на період 2009-2013 років).

Нагадаємо, що поточного року ЄС може виділити Україні 186 мільйонів євро грантової допомоги. Ці кошти будуть використані програмами, що будуть втілюватися протягом наступних років.

Головним інструментом цієї допомоги є саме бюджетна підтримка. Основний акцент цього року зроблено на трьох галузях: а) довкіллі, б) усуненні технічних бар’єрів у торгівлі та в) регіональному розвитку. Із загальної суми у 186 мільйонів євро, близько 165 мільйонів буде використано для цих трьох галузей.

Утім, ЄС наголошує, що для ефективного використання бюджетної підтримки Україна має здійснити істотні реформи у сфері управління державними фінансами.Нова брошура щодо бюджетної підтримки ЄС країн Східного партнерства (eng) :

: анонси :
: акценти :
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Звіт про виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у 2018 році
Міністерство юстиції: В Україні прийнято перше рішення у справі про булінг
Промислова власність у цифрах за 2018 рік: ЗВО з найвищою винахідницькою активністю
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Опубліковано новий рейтинг Webometrics (January 2019 Edition 2019.1.0)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
Олександр Співаковський: Прийняття законопроекту № 8385 змінить існуючу архаїчну командно-адміністративну модель управління університетами
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів