Східне партнерство: Нова брошура ЄС з матеріалами щодо бюджетної підтримки « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Східне партнерство: Нова брошура ЄС з матеріалами щодо бюджетної підтримки
8-11-2013

Чи знали ви, що бюджетна підтримка є головною формою допомоги ЄС країнам-учасницям Східного партнерства? Вона використовується передусім для підтримки реформ у попередньо погоджених секторах, а також у макроекономічній політиці та сфері державних фінансів.

Для пояснення усіх деталей бюджетної підтримки – що таке «бюджетна підтримка», як вона працює, які критерії потрібно виконати для отримання такої підтримки, чому ЄС використовує механізм бюджетної підтримки для допомоги своїм партнерам на Сході – ЄС випустив спеціальну брошуру. Вона побачила світ якраз напередодні саміту Східного партнерства у Вільнюсі.

Щойно обопільно погоджені критерії та вимоги виконані, державна скарбниця країни-партнера отримує фінансування від Євросоюзу у рамках його бюджетної підтримки. Така фінансова допомога тісно пов’язана із виконанням країною своїх зобов’язань та результатами проведених реформ.

У такий спосіб брошура розкриває усі деталі програм з бюджетної підтримки, які реалізуються у п’яти країна-учасницях Східного партнерства (Азербайджані, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні).

Програми галузевої бюджетної підтримки ЄС в Україні спрямовані на реформи у таких сферах: енергетиці, екології, транспорті, управлінні кордонами та торгівлі. Зокрема, підтримка Євросоюзом України у впровадження енергетичної політики на 2008-2012 роки становила 87 млн. євро. 45 млн. євро передбачено на заходи зі сприяння розвитку взаємної торгівлі між ЄС та Україною через усунення технічних бар’єрів у торгівлі (на період 2009-2013 років).

Нагадаємо, що поточного року ЄС може виділити Україні 186 мільйонів євро грантової допомоги. Ці кошти будуть використані програмами, що будуть втілюватися протягом наступних років.

Головним інструментом цієї допомоги є саме бюджетна підтримка. Основний акцент цього року зроблено на трьох галузях: а) довкіллі, б) усуненні технічних бар’єрів у торгівлі та в) регіональному розвитку. Із загальної суми у 186 мільйонів євро, близько 165 мільйонів буде використано для цих трьох галузей.

Утім, ЄС наголошує, що для ефективного використання бюджетної підтримки Україна має здійснити істотні реформи у сфері управління державними фінансами.Нова брошура щодо бюджетної підтримки ЄС країн Східного партнерства (eng) :

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
12 українських ЗВО увійшли до рейтингу Nature Index 2018
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів